728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

В понеділок зранку громада перекривала дорогу Червоноград – Рава Руська. Акція дала результат!?.

В понеділок зранку громада перекривала дорогу Червоноград – Рава Руська. Акція дала результат!?.

У понеділок, 5 липня, в районі вулиці Промислова у Червонограді поблизу військової частини зранку відбулось перекриття дороги сполученням Червоноград – Рава Руська.

Представники громад, розташованих вздовж дороги, як і обіцяли з 9 години розпочали акцію протесту, направлену н а пришвидшення проведення ремонтних робіт на цьому шляху. Люди ходили по пішохідному переходу, періодично пропускаючи техніку, яка накопичується.

Як поінформував на своїй сторінці активіст “Дорожного контролю” Олександр Клімов, з Служби автомобільних доріг у Львівській області повідомили, що Державна архітектурно-будівельна інспекція видала дозвіл на початок робіт по дорозі Червоноград – Рава Руська. Більш того, в Автодорі повідомили, що можливо вже сьогодні-завтра тут розпочнуться підготовчі роботи.

Стрім О.Клімова з місця події – тут

На місце перекриття дороги прибув голова Червоноградської районної державної адміністрації Андрій Дяченко, Валерій Давидюк – помічник народного депутата України Юрія Камельчука.

Андрій Дяченко, коментуючи ситуацію, відзначив особливе значення цієї дороги,  що з’єднує не лише Раву-Руську із Червоноградом, але і міста Угнів, Белз, велику кількість населених пунктів з районним центром.

Сьогодні … я розмовляв із в.о. начальника Служби автомобільних доріг Львівщини, вже отриманий дозвіл ДАБІ. Як мені пообіцяли – за кілька днів приступають до роботи! В ДАБІ – (дозвіл…) отримали…

– зазначив голова РДА Андрій Дяченко.

“Хтось каже, що це дорога “смерті”, але я думаю, що це дорога життя, яка дозволить вдихнути новий розвиток у новостворену Белзьку громаду. Ви всі боретесь за результат, але є ще і процедури…”, – про це сказав помічник нардепа Валерій Давидюк звертаючись до громади.

Він розповів присутнім хронологію подій, які були пов’язані із цими процедурами і документообігом, які вже дійшли до свого кінця, отже – мають розпочатись власне ремонтні роботи. Валерій Давидюк впевений, що протягом тижня вони мають бути розпочаті.

Одначе, протестувальники не мають наміру чекати так довго, і, як зазначив у розмові із представниками влади району і помічниками нардепа, Олександр Клімов вони перекриватимуть дорогу до часу, поки сюди не приїде техніка підрядної організації “ДрогБуд” і не почне ці роботи.  

На місці перекриття голова Червоноградської РДА поспілкувався телефоном із керівництвом Служби автомобільних доріг Львівської області, оголосив почуте, а саме те, що до кінця тижня роботи мають  розпочатись. Він, зрештою, запевнив присутніх, що ще сьогодні буде у Львові, де наголошуватиме на вимогах громади максимально швидше розпочати роботи.

Підсумовуючи згадану вище інформацію, активіст ГО “Дорожний контроль” Олександр Клімов назвав отримання дозволу і вже більш конкретні строки про початок робіт певною перемогою громади, адже, на його думку, лише після оголошення перекриття – всі дозвільні процеси були пришвидшені. Стрім з місця події можна переглянути тут.

Наразі, як зазначив Олександр Клімов нам у коментарі, громадськість чекає виконання обіцяного. В разі, якщо роботи не розпочнуться до кінця тижня, вдадуться до більш серйозних акцій, можливо – перекриватимуть дорогу міжнародного значення Львів – Рава Руська…

1 comment
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

1 Comment

Останні публікації