728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Представники обласної влади та міст вугільних регіонів України – сьогодні в Червонограді

Представники обласної влади та міст вугільних регіонів України – сьогодні в Червонограді

Червоноград відвідують представники вугільних регіонів: Луганщини, Донеччини та Волині.

Вчора делегація за участі заступників ОДА та міських голів населених пунктів прифронтових регіонів та сусіднього Нововолиська зустрілись із керівництвом Львівської обласної ради.

Як повідомляється на сторінці органу обласного місцевого самоврядування, гості прибули до Львова в рамках програми “Змінимо країну разом”, яку реалізує Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”.

“Львівщина, Луганщина та Донеччина мають позитивний приклад міжрегіональної співпраці. Але ми повинні ще активніше налагоджувати партнерські стосунки, зближувати наші громади, обмінюватися досвідом, шукати нові можливості”, – наголосила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак під час зустрічі з представниками місцевого самоврядування Волинської, Луганської та Донецької областей.

Фото Львівська обласна рада

Сьогодні, 17 червня, представництво трьох областей та організаторів з Києва, за попередніми даними це 15 осіб, перебувають у Червонограді. За даними відділу інформаційної політики Червоноградської міської ради, в планах відвідування очисних споруд КП “Червоноградводоканал”, Центральної міської лікарні та фабрики “Дюна”.

За інформацією виконавчої директорки Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” Галини Литвин, візит організовано Луганський обласний правозахисний центр “Альтернатива” та Екодія за підтримки Germanwatch e.V. До речі представники останніх також перебувають на наших теренах.

За нашими даними, в Червоноград сьогодні прибули заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников, Артем Литвинов – директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької ОДА, директор Департаменту ЖКГ Луганської ОДА Віталій Сурай, а також міські голови та представники з міст Донеччини: Мирноград, Торецьк, Добропілля, Новогродівка, Селидове, Покровськ і Краматорськ, Луганської області: Гірське та Лисичанськ, і сусіднього міста вугільників Волині – Нововолинська, в особі міського голови Бориса Карпуса.

Докладніше про перебування гостей на наших теренах слухайте в наступних випусках передач Радіостудії “Новий двір”

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації