728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Клуб #Docudays проводить виїзні засідання у Червонограді

Клуб #Docudays проводить виїзні засідання у Червонограді

Виїзне засідання клубу #Docudays відбулося на базі філії № 3 Червоноградської централізованої бібліотечної системи.

Про це інформує Червоноградський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, фахівці якого виступають модераторами засідань.

Активне обговорення викликав в учасників зустрічі – учнів 5-6 класів Червоноградської загальноосвітньої школи № 2 – документальний фільм “Цвіт крізь сльози”, який можна назвати історією боротьби і виживання. Двоє дітей, примусово займаються акробатикою, тим самим торуючи собі шлях у майбутнє, адже, якщо вони пройдуть усі випробування, перед ними відкриються можливості – освіта, престижна робота, актуальна професія. Дорослішаючи, вони змушені фізично і морально долати труднощі, але водночас і вчаться по-своєму радіти кожному дню.

Учасники зустрічі, обговорюючи фільм, пригадали одну зі статей Конвенції про права дитини, яка наголошує, що батьки або законні опікуни несуть основну відповідальність за виховання і розвиток дитини.

Це в свою чергу викликало ряд запитань, серед яких і дискусійне: чи примусове заняття професійним спортом дітей задля заробітку є таким, що порушує права дитини?

Фото Червоноградський місцевий центр з надання БВПД
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації