728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Червоноград святкуватиме День міста разом із Днями молоді та Конституції

Червоноград святкуватиме День міста разом із Днями молоді та Конституції

День міста – Червоноград святкуватиме разом із відзначенням національних свят – молоді та Конституції України – у неділю, 27 червня (День молоді – 27 червня, День Конституції – 28 червня). І в цьому місту допоможе Львівська обласна рада.

Питанням підготовки міста до свят вже займаються комунальні служби Червонограда. Вказівку “віднестись до цього серйозно” дав міський голова Андрій Залівський на нараді у вівторок, 1 червня.

За його словами, місто очікує гостів з області, більш того послаблення карантинних обмежень дозволить достойно відсвяткувати День міста.

Мене запросила на нараду голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, з приводу допомоги в організації святкування Дня міста і Дня Конституції в Червонограді. Буде підтримка обласної ради, тому я прошу всіх комунальників належно віднестись до цього, і ми маємо чотири тижні для того, щоб гарно підготувати місто. Можливо будуть гості.

Міністр охорони здоров’я сказав, що на літо карантинні обмеження будуть послаблені, оскільки ситуація дозволяє, тому можливо ми проведемо святкування Дня міста. Прошу комунальників віднестися серйозно до даного питання!

Міський голова Червонограда Андрій Залівський.
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації