728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Пам’ять дітей, які загинули внаслідок агресії Росії проти України, відтепер вшановуватимемо 4 червня

Пам’ять дітей, які загинули внаслідок агресії Росії проти України, відтепер вшановуватимемо 4 червня

Верховна Рада 1 червня підтримала проєкт постанови “Про вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Росії проти України”. Надалі пам’ять безневинних жертв вшановуватимуть 4 червня.

Про це повідомляє 24 канал.

Ініціативу №5343 підтримали 308 нардепів. До речі, за проєкт не голосували депутати від “Опозиційної платформи – За життя”.

У пояснювальній записці мовиться, що основною метою прийняття постанови є вшанування на державному рівні в Міжнародний день дітей безневинних жертв, які загинули внаслідок збройної агресії Росії.

Тепер цю дату щороку вшановуватимуть 4 червня. Надалі Кабінету Міністрів доручили протягом двох тижнів прийняти документ, щоб розробити та затвердити план заходів.

Доручення стосовно цього дали також місцевій владі. Іменами жертв можуть назвати навчальні заклади чи топонімічні об’єкти.

Скільки дітей загинули унаслідок війни на Донбасі:

  • Автори законопроєкту зазначили, що з 2014 року через російську агресію на території Донецької та Луганської областей загинули понад 240 дітей, 56 зникли безвісти.
  • Крім того, від 167 до 500 неповнолітніх отримали поранення.
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації