728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Юні літератори і журналісти Червонограда готуються до фестивалю “Рекітьске сузір’я 2021”

Юні літератори і журналісти Червонограда готуються до фестивалю “Рекітьске сузір’я 2021”

7 липня відбудеться урочиста подія – відкриття XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів “Рекітське сузір’я – 2021”, який проводитиметься за підтримки Міжнародного Центру “ЮНЕСКО” під тематичним гаслом: “Сонце у небі, веселкою сяй, усім нам здоров’я і сили додай!”

Члени Червоноградского відділення Міжнародної академії літератури і журналістики (МАЛіЖ) розпочали активну підготовку до участі у черговому 18-у Міжнародному фестивалі Юних талантів “Рекітське Сузір’я”. Вони провели декілька своїх засідань, на яких обговорювались умови участі у цій всесвітній події.

Слід зазначити, що вже 22 країни не лишень з Європи, але й світу є учасниками та членами цього феєричного дійства! І серед усіх відділень Академії саме червоноградське відділення МАЛіЖ є лідером практично у більшості номінацій, що прописані у положенні фесту. Також вартий уваги той факт, що жодного разу від початків “Рекітського Сузір`я” червоноградські юні талани не залишались без нагород!

У минулому, 17-у першому дистанційному форматі (який проходив в умовах карантину) юні літератори і журналісти з Червонограда виборли не лише кілька призових місць у різних номінаціях, а й два Гран-Прі у номінаціях “Наше Радіо” та “Поезія”.

У Червоноградському відділенні МАЛіЖ вже активно працюють над підготовкою юних поетів, прозаїків, радіожурналістів та усіх творчих дітей загалом для участі у досить потужному і престижному фестивалі. Правила цього разу трішки змінюються. Конкурсанти змагатимуться у 13 номінаціях

Оргкомітет визначив за необхідне розширити можливість участі у фестивалі членів МАЛіЖу віком до 26 років (раніше було до 18 включно). Але це стосується лише окремих номінацій, де заявки є суто індивідуальні. На сьогодні є і колективні заявки, де вік обмежений – саме 26 роками.

Червоноградці готові перемагати! Це показало підготовче передфестивальне засідання. Зокрема, були ретельно обговорені умови та зразки подання документів для участі, про це говорила очільниця червоноградського відділення МАЛіЖ Наталія Кічун-Лемех. А ще – акцент було поставлено на підготовці та створенні радіопередач, але – в дещо в іншому форматі, ніж минулого року. Присутні на зустрічі діти взяли активну участь в обговоренні цього питання, відтак, вони будуть задіяні у реалізації практично власного проєкту.

На зустрічі-засіданні було також визначено кількість дітей, що зголосились взяти участь у таких творчих змаганнях. Попередньо їх буде вісім – у номінаціях “Проза”, “Поезія”, “Малюнок”, “Художнє фото”, “Хореографія”, “Радіо”, а ще – також перспективні “Авторська пісня” та “Народні ремесла”.

Визначальним стане – 6 червня, коли усі нюанси та склад “десанту” на фестиваль “Рекітське Сузір’я – 2021” буде сформовано остаточно, оскільки подання творчих робіт обумовлене термінами – з 1 по 30 червня.

Крім того зазначимо, наказом ректора МАЛіЖ Василя Тарчинця головами журі – у двох номінаціях – затверджено представників Червонограда.

У всіх учасників фестивалю є шанс стати переможцями!

Детальнішу інформацію можна почерпнути на сайті МАЛіЖ у розділі “Міжнародний фестиваль юних талантів “Рекітське сузір’я””.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації