728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

1 червня – стартує голосування за проєкти Громадського бюджету 2021!

1 червня – стартує голосування за проєкти Громадського бюджету 2021!

У п’ятницю, 28 травня, у малій сесійній залі Червоноградської міської ради відбулося засідання координаційної ради з питань Громадcького бюджету міської територіальної громади, на якому розглядались проєкти, допущені до розгляду.

Загалом – за пропозицією члена координаційної ради Василя Сінчука, процес був спрощеним. Тобто, коли до проекту немає зауважень від експертної комісії, ставити питання на голосування. Усі  члени координаційної ради погодились із ним.

Зрештою, майже усі проєкти – а саме 59 (із 60), з рекомендаціями чи технічними нюансами потенційних виконавців робіт, були допущені до голосування.

Зауважимо, що цього року участь в конкурсі Громадського бюджету мали можливість взяти участь вже усі міста і села Червоноградської територіальної громади. Деякі з них скористались цим. І очікують, як і усі ми, результатів голосування, яке розпочнеться вже 1 червня.  Усі проєкти варті реалізації, втім переможуть лишень ті, за які буде віддано більше голосів!

Отож, голосуймо задля розвитку нашої громади та регіону в цілому!
За наше спільне майбутнє!

Для голосування – переходьте за посиланням: https://chervonograd.pb.org.ua

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації