728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Довідки про склад сім’ї не видаються! Яким чином таку інформацію можна отримати в Червонограді?

Довідки про склад сім’ї  не видаються! Яким чином таку інформацію можна отримати в Червонограді?

У Червонограді змінено Порядок видачі довідок, які засвідчують перебування на утриманні непрацездатних членів сім’ї та вирішення спірних питань щодо видачі довідок про спільне проживання з годувальником до його смерті.

Це питання розглядалось на черговому засіданні Виконавчого комітету Червоноградської міської ради, яке відбулось у четвер, 27 травня. Доповідач – керуючий справами виконкому Георгій Тимчишин.

За його словами, рішення Виконавчого комітету викликане скасуванням норми щодо видачі таких довідок через зміни в законодавстві. Зараз відбувається формування демографічного реєстру, реєстру територіальних громад. Однак, фактично не видаються довідки про склад сім’ї, в яких йшлося про проживання у сім’ї 5-6 чи 10 осіб.

“Ці довідки тепер не видаються. Ми пішли таким шляхом – ці послуги надаємо тепер через ЦНАП. Відповідно, ми змінили зараз саму заяву. Людина тепер сама в заяві пише, хто з нею спільно проживав, хто на утриманні, тобто – подає самостійно цю інформацію.

В ЦНАПі ці документи приймають, згодом вони поступають на комісію. Секретар комісії звіряє дані з реєстром. Поки немає доступу такого реєстру, який має бути, то все звіряється шляхом телефонної розмови.

Тобто – секретар зв’язується з відділом реєстрації, вони підтверджують чи це правда чи неправда, відповідно – далі комісія має підставу приймати позитивне чи інше рішення. Таким чином – людині не треба буде шукати тієї довідки, на що не йде ні Сокальський, ні Радехівський райони, людина просто напише дану інформацію – ми її звіримо і, відповідно, приймемо по людині рішення”, – зазначив керуючий справами виконавчого комітету Георгій Тимчишин.

Такі довідки взяти в цілому можна, але в цьому випадку, за словами посадовця, їх мала б брати персонально кожна із зареєстрованих за тією чи іншою адресою особа.

Наразі ж, процедура набуття цих документів, є тимчасовою, до часу поки остаточно в повній мірі не запрацює система “ДІЯ”, адже в майбутньому це буде робитися тільки в електронному вигляді.

“Виконком пішов таким шляхом, аби спростити процедуру для людей, і відповідно – аби приймати рішення, як вони раніше приймалися,” – зазначив на засіданні виконавчого комітету керуючий справами виконавчого комітету Георгій Тимчишин.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації