728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

В Червонограді проходить ІІ пленарне засідання сесії Червоноградської місьради

В Червонограді проходить ІІ пленарне засідання сесії Червоноградської місьради

У вівторок, 25 травня, як і анонсувалось – продовжила роботу VIII сесія Червоноградської міської ради. Нагадаємо, перше пленарне засідання відбулось 20 травня. Тоді депутати розглянули 13 питань порядку денного.

Як повідомляє кореспондент Радіо “Новий двір” Сергій Бондарук, засідання розпочалось вчасно. На початку, до роботи зареєструвалось 23 депутати. Головує на сесії – секретар міської ради Олександр Грасулов, оскільки Андрій Залівський відсутній – він на лікарняному.

Перш ніж розглядати питання порядку денного, були озвучені повідомлення. Зокрема депутат Дмитро Фартушок, як голова комісії з Громадського бюджету (ГБ), повідомив про закінчення терміну подачі проєктів до ГБ-2021. Зареєстровано 60 учасників, буде проведена експертиза, після чого проєкти будуть допущені до публічного голосування.

Васильчук Сімчук повідомив про потребу скоригувати регламент формування Статуту територіальної громади, оскільки комісія не може набрати кворуму. Приходять 7-8 членів комісії. Було запропоновано скорегувати регламент, аби депутати могли голосувати більшістю голосів, а не так як прописано в діючому.

Відтак, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Нагадаємо, загалом на сесію їх було винесено 80, на ІІ пленарне засідання залишилось – більш як 60.

Почали – із затвердження Положення про відділ охорони здоров’я. Йдеться створення при виконкомі Червоноградської міської ради відділу охорони здоров’я.  Міські обранці довго обговорювали це питання, в результаті – не змогли дійти згоди. Рішення прийняте не було.

Далі – питання Про утворення місцевої надзвичайної протиепізоотичної комісії при Червоноградській міській раді, з якого доповідала заступниця міського голови Надія Земницька.  

Також інтерес викликало питання про проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального підприємства Соснівська міська лікарня. Було жваве обговорення. В результаті – депутати підтримали запропонований проект рішення.

Далі розглядалось питання Про розроблення детального плану території у районі перехрестя автомобільної дороги Р-15 і дороги до Соснівки –  в районі т.зв. “соснівського перехрестя” у селі Сілець Червоноградської територіальної громади.

Воно вже не вперше виносяться на розгляд сесії міської ради. І знову – не пройшло.

Натомість, депутати затвердили Статут Ккомунального підприємства “Червонограджитлокомунсервіс” у новій редакції, Програму децентралізації теплопостачання міста Соснівка, доповідав Андрій Думич – начальник Управління житлово-комунального господарства ЧМР.

Загалом – питань ще багато, більшість з них – земельні. Була оголошена обідня перерва, яка триватиме до 14:30…

Депутати працюють конструктивно, із дотриманням усіх норм та правил, які визначені законодавством на час карантину.

Подробиці роботи сесії Червоноградської міської ради читайте на нашому сайті та слухайте в передачах Радіо “Новий двір” та Інтернет-радіоканалі “Перший Муніципальний”.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації