728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

ДЮФК “Лідер” став срібним призером міжобласного турніру з футболу

ДЮФК “Лідер” став срібним призером міжобласного турніру з футболу

Вихованці 2011 р.н. ДЮФК “Лідер” Червоноград взяли участь у триденному 14-му турнірі пам’яті старшого тренера Львівської ДЮСШОР. Він проходив 18-19-20 травня у Львові. І знову повернулись додому з нагородами.

12 команд були поділені на дві групи. Суперечка на полі за вихід у півфінал у групі “А” точилась між командами (окрім червоноградців) АФК “Тернопіль”, ДЮСШ “Карпати” (Львів), ДЮСШ “Рух-1” (Винники), СК “Леви” (Львів) та “Галичина” (Львів). В групі “Б” грали “Буковина” (Чернівці), ДЮСШ “Здолбунів”, Клуб Лева (Львів),  ДЮСШ “Рух-2”, “Динамо” (Львів) та “Рух-2” (Винники).

Юні футболісти “Лідера” в перший день змагань здолали ДЮСШ “Карпати” (1-0), АФК “Тернопіль” (4-1) та “Галичину” (6-0)! Другий день був менш вдалим – перемога у грі з командою “Рух-1” перемога 1-0 та нічия з СК “Леви” 1-1. Загальних очок «Лідер» здобув – 13. Стільки ж і «Рух-1».  Саме ці й команди пройшли у півфінал турніру (“Лідер” за різницею забитих-пропущенних голів з першого місця).

В іншій групі найкращі показники у команд Клуб Лева (перше місце) та ДЮФК “Рух-2”, який відповідно і протистояв “Лідеру” у півфіналі.

Основний час у грі між  цими командами закінчився унічию 2-2. Отже були прзначена серія пенальті. У ній влучнішими були червоноградські хлопці (2-0), виборовши право грати у фіналі!

Матч між командами “Лідер” та Клуб Лева (останній, відповідно переграв у півфіналі “Рух-1”), був драматичним для червоноградської команди. Обидві команди показали загалом хорошу гру, однак фінальний свисток зафіксував: 4-0 на користь льів’ян.

Отож “Лідер” став срібним призером цього престижного турніру. А кращим гравцем у команді було визначено Матвія Бондарука.

Тренери та діти не розчаровані, бо розуміють, цо ці змагання стали випробуваннями з сильними супниками перед наступними турнірами.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації