728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

ШСМНУ ДП “Львіввугілля” або просто – “наладка” – святкує 60-річчя

ШСМНУ ДП “Львіввугілля” або просто – “наладка” – святкує 60-річчя

Відокремлений підрозділ “Шахтоспецмонтажно-налагоджувальне управління” ДП “Львіввугілля”, що у м. Сокаль Червоноградського району, цьогоріч відзначає 60-річчя від початку своєї діяльності. З цієї нагоди провели урочисті збори.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

“На сьогодні, попри усі проблеми у вугільній галузі Львівщини, працівники ШСМНУ якісно виконують регламентні та ремонтні роботи на шахтах ДП “Львіввугілля” забезпечуючи надійну та безаварійну роботу вуглевидобувних підприємств області. З нагоди ювілею бажаємо усім ветеранам та працівникам відокремленого підрозділу “Шахтоспецмонтажно-налагоджувальне управління” міцного здоров’я, родинного щастя, безпечної праці та достатку,” – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Богдан Кейван.

При будівництві Львівсько-Волинського вугільного басейну виникла необхідність кваліфікованого проведення налагоджувальних робіт гірничошахтного обладнання. Так, 17 травня 1961 року було створене Управління налагоджувальних робіт як виробниче підприємство комбінату “Укрзахідвугілля”.

Фахівці цього підрозділу працюють за єдиною виробничо-технологічною програмою з ДП “Львіввугілля” і виконують роботи з ревізії, налагодження та техобслуговування електромеханічного й технологічного обладнання, засобів керування, автоматизації, телемеханіки, систем зв’язку, контрольно-вимірювальної техніки, радіоізотопних приладів, проєктування, виготовлення та монтаж нестандартного електрообладнання на шахтах Львівщини.

Вже майже тридцять років ШСМНУ очолює гірничий інженер Микола Саварін. Виробнича служба складається з чотирьох дільниць, якими керують досвідчені інженери: дільниці налагодження шахтних стаціонарних установок (начальник Віктор Алексеєв), дільниці налагодження шахтної енерготеплоавтоматики (начальник Тарас Козак), дільниці шахтного технологічного контролю (начальник Ігор Піскляк) та дільниці налагодження підземного електрообладнання (начальник Роман Дзюба).

Зокрема, географія об’єктів, які обслуговували фахівці ШСМНУ, простягалась від шахт Волині й до закарпатської Ільниці, включаючи “Полімінерал” у Стебнику, гірничий цех “Ореани” в Калуші, соляні шахти №8, №9 Солотвинського солерудника, Мужієвський золотодобувний рудник. Виконували монтажі обладнання й на шахтах Сходу.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації