728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Навчальний рік в школах Червоноградської МТГ закінчиться 28 травня – без урочистих лінійок

Навчальний рік в школах Червоноградської МТГ закінчиться 28 травня – без урочистих лінійок

28 травня в закладах загальної середньої освіти завершується навчання. Проте, з огляду на карантинні обмеження, проведення урочистих лінійок не передбачається.

Про це повідомляє Червоноградська міська рада із посиланням на головну спецiалiстку з питань виховної роботи i позашкiльної освiти міського відділу освіти Галину Лобащук.

“Натомість у класах  відбудуться урочисті виховні години “Школо, прощавай! Літечко, стрічай!”, під час яких підіб’ють підсумки навчального року. Учні разом з класними керівниками згадають найцікавіші моменти цього незвичного онлайн-навчання (а згадати, повірте, є що!), позмагаються в різноманітних квестах, складуть жартівливі побажання один одному на канікули – словом, проведуть цю годину весело і творчо!

Якщо дозволять погодні умови, то частина святкування переміститься на шкільні подвір’я чи в сади. Звісно, найбільш успішні  учні отримають похвальні листи та подяки.

А ще педагоги вкотре нагадають школярам найважливіші правила безпечної поведінки під час літнього відпочинку”, – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, відповідно до рішення Міністерства освіти і науки України випускники 4, 9 та 11 класів цьогоріч звільнені від державної підсумкової атестації.

А от зовнішнє незалежне оцінювання 11-класники складатимуть за бажанням, насамперед ті, хто планує вступати до закладів вищої освіти.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації