728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

СБУ проведе на Львівщині планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання

СБУ проведе на Львівщині планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання

З 12 до 14 травня Служба безпеки України проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання у Львівській області. Масштабні тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних.

Про це повідомляє прес-служба СБУ Львівщини.

Навчання будуть проводитись у межах міст Жовкви, Дублян, а також смт Куликів. Тому мешканців цих населених пунктів просять належним чином реагувати на вимоги правоохоронців. Під час навчань будуть проводити обмежувальні заходи, перевіряти документи громадян та оглядати автомобілі. СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

У прес-службі СБУ наголошують, що усі дії службовців відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації про терористичні дії, мешканців просять одразу телефонувати за номерами “гарячої лінії” УСБУ у Львівській області (032) 261-61-42 або на 102.

Отже, при плануванні поїздки до Львова, майте на увазі – в дорозі можливі затримки.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації