728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

ПФУ: З 1 вересня – усі пенсіонери отримуватимуть виплати в банку

ПФУ: З 1 вересня – усі пенсіонери отримуватимуть виплати в банку

З 1 вересня виплата пенсій українцям здійснюватиметься виключно через банківські установи.

Про це повідомила начальниця Червоноградського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України Світлана Сідельник

Отже, мешканці, які  отримують пенсію в поштових відділеннях, зобов’язані самостійно обрати банк, через який вони будуть отримувати пенсію.

Особам, які досягли 80-річного віку, особам, які потребують постійного стороннього догляду та особам з інвалідністю 1 групи надаватиметься адресна доставка коштів на дім. Які саме організації виконуватимуть таку послугу, визначатиме конкурсні комісія.

Якщо до 1 вересня мешканці не оберуть банківську установу,  то кошти, за списками Пенсійного фонду буде переведено в Ощадний банк. Однак навіть після цього, зауважує Світлана Сідельник, пенсіонери  можуть обрати банк, в якому вони бажають отримувати пенсію.

За інформацією Червоноградської міської ради, кількість осіб, які отримують пенсію в поштових відділеннях (мешканці Червонограда, Соснівки та Гірника) – 2970. Загальна кількість пенсіонерів – 25970 осіб.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації