728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

В с. Гайок на трасі Львів-Луцьк обвалився міст

В с. Гайок на трасі Львів-Луцьк обвалився міст

3 травня близько 19:40 год надійшло повідомлення, що в с. Гайок (Кам’янка-Бузька міська територіальна громада) Львівського району на національній автодорозі державного значення Н-17 “Львів-Радехів-Луцьк” відбулося руйнування автомобільного мосту через р. Західний Буг протяжністю 25 метрів (висота в місті руйнування 7 м).

Про це повідомляє Департамент цивільного захисту і надзвичайних ситуацій ЛОДА.

Загальна довжина моста – 118 м. Рік будівництва 1960. Мостовий перехід належить Службі автомобільних доріг у Львівській області. Дорожньо-експлуатаційна організація, яка обслуговує автодорогу – ПП “Рома”.

Проїзд через міст повністю відсутній.

Внаслідок події потерпілих немає. Місце обвалу огороджене та встановлено попереджувальні знаки.

Сплановано об’їзд даної ділянки по трасі Р-15 через Червоноград. Однак, і тут є проблема – на ділянці від Великих Мостів відбувається ремонт дороги. Отже, як повідомляють автомобілісти в соціальних мережах, тут утворилися кілометрові корки, в яких доводиться стояти по кілька годин.

5 травня зранку відбулось чергове засідання комісії ТЕБ і НС щодо обвалу моста. Про це повідомляє Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА.

Обвал моста класифікували як надзвичайну ситуацію об’єктового рівня. У подальшому, за набутими критеріями, може визначатися надзвичайною ситуацією місцевого чи регіонального рівня.

Департаменту дорожнього господарства спільно з Службою автомобільних доріг доручили упродовж трьох місяців позачергово обстежити усі мости, які мають ознаки аварійності.

Окрім того, сьогодні  Служба автомобільних доріг у Львівській області має надати Патрульній поліції на затвердження кінцеву схему об’їзду аварійної ділянки.  Для великогабаритного транспорту – дорога Радехів – Червоноград – Великі Мости – Гайок, а також Радехів – Лопатин – Буськ – Львів. Для легкових автомобілів, “швидких”, маршрутних транспортних засобів, шкільних автобусів  – напрямок Долини – Сілець – Старий Добротвір – Гайок.

Служба автомобільних доріг має приступити до початку аварійно-відновлювальних робіт на мостовому переході,  а також встановити дорожні знаки об’їзду ділянки, де трапився обвал  відповідно до затвердженої схеми.

Працівникам Патрульної поліції спільно з Нацполіцією доручили забезпечити цілодобове чергування на під’їзді до зруйнованого моста.

4 травня розпочато демонтаж елементів зруйнованого мосту.

У терміновому порядку відбулося засідання та комісійне обстеження зруйнованої споруди і об’їзних доріг перекритої ділянки на км 33+044 автомобільної дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк в селі Гайок керівників Укравтодору, Львівської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг у  Львівській області, Національної поліції та Укртрансбезпеки.

Фото Служба автомобільних доріг у Львівській області

Автошлях Львів – Радехів – Луцьк – національного значення та є одним із важливих артерій Львівщини, яка з’єднує з Волинською областю.

Внаслідок руйнування моста завдано чимало шкоди мешканцям та гостям регіону – припинено міжобласне автомобільне та приміське автобусне сполучення, громадського транспорту, ускладнено вантажне перевезення критично важливих вантажів та товарів.

За думкою кандидата технічних наук та провідного експерта будівельного Максима Коваля, руйнацію цього моста спричинила безвідповідальність водіїв, адже попри заборону через аварійний міст продовжували курсувати багатотонні вантажівки.

Служба автомобільних доріг у Львівській області повідомляє, що для об’їзду зруйнованої переправи влаштовані всі відповідні дорожні знаки, а робітники вже розпочали демонтаж зруйнованих елементів мостового переходу через річку Західний Буг та проводять підготовчі роботи для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

“Зазначимо, що цей міст включений до списку Національної програми відновлення мостів, що є частиною програми Президента “Велике будівництво” і на сьогодні вже завершуємо розроблення проєктної документації на капітальних ремонт цієї штучної споруди”, – йдеться в повідомленні.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації