728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Бути чи не бути ФАПу в с. Поздимир Червоноградської МТГ

Бути чи не бути ФАПу в с. Поздимир Червоноградської МТГ

26 квітня директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги Анна Ярмола , заступниця міського голови Червонограда Надя Земницька та депутат Червоноградської міської ради Олег Мусій зустрілись із мешканцями Поздимира, які звернулись із проханням відновити у селі роботу фельдшерсько-акушерського пункту.

Про це йдеться на сторінці Червоноградської міської ради в мережі Facebook.

У зв’язку з децентралізацією та створенням нових об‘єднаних громад, ФАП у Поздимирі, який обсуговувала Радехівська районна лікарня, мав би перейти до Червоноградської об‘єднаної територіальної громади та, відповідно, у підпорядкування Червоноградського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Однак, керівництво Радехівської районної лікарні вирішило ліквідувати ФАП, а відтак, залишившись у селі без первинного медичного супроводу, мешканці Поздимира забили на сполох.

Фото ЧМР

Під час зустрічі Анна Ярмола зауважила, що для того, аби ввести у структуру ЦПМСД ще півставки медичної сестри ( яка б здійснювала патронаж новонароджених та надавала допомогу при невідкладних станах), а також відкрити в колишньому приміщенні фапу пункт здоров‘я, слід насамперед перейняти на баланс обладнання колишнього фельдшерсько-акушерського пункту та погодити це рішення на сесії міської ради.

Тож, наразі, директорка ЦПМСД Анна Ярмола та заступниця міського голови Червонограда Надія Земницька займатимуться вирішенням питання про передачу обладнання колишнього фапу з Радехівської районної лікарні на баланс Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Фото ЧМР
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації