Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Червоноградська МТГ – лідер рейтингу серед громад Львівщини

Червоноградська МТГ – лідер рейтингу серед громад Львівщини

Червоноградська міська територіальна громада – на першому місці у рейтингу фінансової діяльності громад Львівщини.

Про це повідомляється на сайті Львівської обласної державної адміністрації.

Департамент фінансів Львівської ОДА провів оцінювання та сформував рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи. До уваги бралися такі показники як податки та платежі, загальні видатки, видатки на утримання апарату управління, видатки розвитку загалом  і з розрахунку на одного мешканця, а також рівень дотаційності бюджетів, частка видатків заробітної плати у загальному обсязі видатків та відношення дефіциту до місячного фонду оплати праці.

На І місці за основними показниками – Червоноградська міська територіальна громада, на ІІ – Львівська міська, на ІІІ –  Славська селищна територіальні громади.

Відповідно до Рейтингу фінансової спроможності територіальних громад за І квартал 2021 р.

“Слід зауважити, що цей рейтинг є початковим або відправною точкою для проведення подальшого ґрунтовнішого фінансового аналізу, адже окремі показники більш об’єктивно відображають ситуацію лише після закінчення бюджетного року. Також до перелічених рейтингових показників впродовж року додаватимемо ще деякі (залучені ресурси з інших джерел, у тому числі з державного бюджету, міжнародних організацій, збільшення власних надходжень бюджетних установ тощо)”, – зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Детальніше про спроможність кожної громади можна ознайомитись на сторінці департаменту фінансів за посиланням: Рейтинг фінансової спроможності територіальних громад за І квартал 2021 р.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації