728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Олег Акімов: Виділення будь-якої шахти з цілісного майнового комплексу ДП “Львіввугілля” розбалансує його роботу та, як наслідок, приведе до великих соціальних потрясінь у регіоні

Олег Акімов: Виділення будь-якої шахти з цілісного майнового комплексу ДП “Львіввугілля” розбалансує його роботу та, як наслідок, приведе до великих соціальних потрясінь у регіоні

15 квітня у режимі відеоконференції Міністерство енергетики України за участі ПАТ “Центренерго” розглянуло програми розвитку вуглевидобувних підприємств ДП “Львіввугілля” терміном на 15 років.

Про це повідомляє пресслужба ДП “Львіввугілля” на сторінці у Facebook.

Мета розгляду – виконання Плану заходів щодо утворення акціонерного товариства за участю державних вуглевидобувних підприємств та ПАТ “Центренерго”, відповідно до розпорядження КМУ від 05.10. 20р. №1215-р та спільного наказу Міненерго та ФДМУ від 27.11.20р. №763/1920.

Керівник ДП Олег Акімов та директори шахт доповіли про програму розвитку виробництва шахт, підготовлену за умови функціонування у єдиному майновому комплексі держпідприємства разом із допоміжними організаціями.

Фото ДП “Львіввугілля”

Переваги роботи ДП “Львіввугілля” у комплексній горизонтально-інтегрованій системі управління – це здешевлення витрат на виконання робіт і послуг (вартість від сторонніх організацій – більше вдвічі), гарантія якісного і вчасного їх надання, а також координація діяльності і розвитку шахт, переміщення і консолідація активів, зменшення витрат на видобуток.

Відповідно до програми, при наданні державної фінансової підтримки та інвестицій на розвиток шахти ДП “Львіввугілля” поступово зможуть вийти на річний видобуток 3 млн тонн вугілля з очікуваною собівартістю 1486 грн/тонна.

Керівник департаменту вугледобувної промисловості ПАТ “Центренерго” Олексій Козлов зазначив, що у склад вертикально-інтегрованої національної компанії доцільно включити шахти, що потребують мінімум інвестицій при максимальному видобутку. Зокрема, чи зможе шахта “Степова” при вкладенні коштів за три роки вийти на проектну потужність 1,5 млн тонн на рік? А соціальні і політичні питання – поза межами цього розгляду.

Олег Акімов наголосив, що виділення будь-якої шахти з цілісного майнового комплексу ДП “Львіввугілля” розбалансує його роботу та, як наслідок, приведе до великих соціальних потрясінь у регіоні. Це було занесено у протокол.

Представники ПАТ “Центренерго” зазначили також, що з їх точки зору, для балансування енергетичної компанії, потрібно закладати ціну вугілля на рівні 1350 грн та зольність товарної продукції в межах 23%.

Про дату наступного розгляду програм повідомить Міненерго.

Фото ДП “Львіввугілля”
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації