Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

ЛОР: На завершення реконструкції приймального відділення Червоноградської лікарні виділять додаткові кошти з обласного бюджету

ЛОР: На завершення реконструкції приймального відділення Червоноградської лікарні виділять додаткові кошти з обласного бюджету

8 квітня Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради погодила проєкт “Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2021 – 2023 роки”.

Про це йдеться на офіційній сторінці Львівської обласної ради.

Даним рішенням депутати комісії погодили і додаток до неї – “Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на 2021 рік”.

Як розповів голова комісії Володимир Квурт, загальний обсяг фінансування Програми капітального будівництва на 2021 рік планується обсягом 217 млн грн.

Під час засідання депутати доопрацювали запропонований департаментом економічної політики Львівської ОДА перелік об’єктів. Зокрема збільшили фінансування програми на загальну суму 87,5 млн грн, у тому числі за рахунок зменшення фінансування Програми розвитку мережі й утримання  автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху (76 млн грн), а також субвенції з міського бюджету міста Львова (11,5 млн грн) для ДП “Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр”.

Відтак додаткові кошти запропоновано розподілити, зокрема на такі соціально важливі об’єкти:

  • влаштування відділень трансплантації кісткового мозку з придбанням спеціального обладнання КНП ЛОР “Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр”;
  • добудову терапевтичного корпусу на 50 ліжок до існуючих корпусів Городоцької ЦРЛ;
  • завершення реконструкції приймального відділення КП “Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради”.

Крім того, ухвалено рішення спрямувати 14 млн грн на придбання обладнання для відділення другого етапу виходжування новонароджених Львівського обласного клінічного перинатального центру. Загалом у межах Програми капітального будівництва найбільше планується реалізувати проєктів у галузі освіти та охорони здоров’я.

Нагадаємо, днями Червоноград відвідала голова Львівської обласної ради Ірина Гримак. Вона, зокрема, побувала в міській центральній лікарні, де проводиться реконструкція приймального та діагностітичного відділень.

Фото Червоноградська міська рада
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації