728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Відбувся Форум культурно-історичної спадщини та презентація проєкту “Ксєнжполь & Кристинопіль: етно+гео=перспектива”

Відбувся Форум культурно-історичної спадщини та  презентація проєкту “Ксєнжполь & Кристинопіль: етно+гео=перспектива”

8 квітня відбувся Форум культурно-історичної спадщини та презентація проєкту “Ксєнжполь & Кристинопіль: етно+гео=перспектива”, який реалізується за Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Ініціатори і партнери проєкту – Червоноградський Народний дім та осередок культури гміни Ксєнжполь у Польщі.

Про це інформує Червоноградська міська рада.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, захід проходив в онлайн-форматі. Було представлено різноманітні види народного мистецтва: від писанки та виробів із соломки до танцю та давніх народних пісень. Окрім того, на заході було презентовано історико-архітектурні пам’ятки нашого краю, котрі тісно пов’язані з історією Речі Посполитої. Червоноградський Народний дім представив досягнення власних творчих колективів.

Фото Бужнет

Варто зауважити, що в рамках транскордонного культурного обміну передбачено випуск презентаційного альбому об’єктів матеріальної та нематеріальної культурно-історичної спадщини Ксєнжполя та Червонограда-Кристинополя, а також проведення цікавих майстер-класів від партнерів проєкту. Так, 28 березня вже відбувся майстер-клас з писанкарства у співпраці зі Світлицею-Музеєм Тараса Городецького та Незалежним Жіночим Товариством “Прозерок”.

Фото Бужнет

А минулого року, як і передбачалось проєктом, побудовано нову сцену позаду будівлі закладу з використанням елементів зношеної старої демонтованої сцени.

Фото Бужнет

Як поінформувала директор Народного дому Іванна Ейхорн , урочисте завершення проєкту і спільний Гала-концерт, у якому візьмуть участь і колективи з Польщі, планується саме на новій сцені.

Фото Бужнет
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації