728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Є надія, що Червоноград таки отримає кошти на реалізацію багатьох – як задавнених, так і нових проєктів

Є надія, що Червоноград таки отримає кошти на реалізацію багатьох – як задавнених, так і нових проєктів

Свою допомогу зі свого боку, під час візиту до Червоноградщини, пообіцяла голова Львівської обласної ради Ірина Гримак

Візити обласних очільників до нашого регіону, та й інших, – не дивина. Бо їздять вони, ясна річ, не заради банальної цікавості, а здебільшого – щоб вивчити ситуацію у тій чи іншій місцевості з перспективою докласти зусиль до реалізації найбільш перспективних та реальних проектів, від чого і громаді було б добре, а ще й рейтинг області не втратити.

Фото Червоноградська міська рада

Черговою гостею у Червоноградському районі у вівторок, 6 квітня, була очільниця Львівської обласної ради Ірина Гримак. Свій візит вона почала із відвідин, як зауважила, історичного Сокаля, де оглянула Регіональну Центральну лікарню, яка забезпечує (не без труднощів) лікування  на коронавірус хворих  на короновавірусну інфекцію та інші об’єкти, а далі помандрувала до Червонограда, зокрема у Центр первинної медико санітарної допомоги, одразу високо оцінивши як сам об’єкт, так і роботу медперсоналу, притому пообіцяла допомогти передати у відання Центру додаткове приміщення для роботи, яке перебуває до цього часу у статусі Обласної аптеки (уже тривалий час не діє).

Побувала пані Ірина і на території колишнього інтернату, де ведуться роботи з облаштування війського ліцею, і на березі Західного Бугу біля проблемного об’єкта – моста через річку, будівництво якого неабияк затягнулося, провела брифінг для журналістів і врешті виїхала до Соснівки – побачити проблеми лікарні та зустрітитися із колективом для обговорення назрілих питань та шляхів виходу на інший (вищий) рівень діяльності. Така зустріч відбулась. Було висловлено чимало претензій та пропозицій щодо подальшого функціонування такого потужного лікувального закладу.

Питання про закриття лікарні в Соснівці – не стоїть

– запевнила Ірина Гримак.

Обговоривши усі моменти, сторони таки дійшли згоди. Пані Ірина подякувала за роботу головному лікарю Богданові Баранюку, зазначивши, що найближчим часом буде оголошено конкурс на вакантну посаду головного лікаря Обласної лікарні відновного лікування у Соснівці, зважаючи на заяву на звільнення, яку написав  Богдан Баранюк.

Загалом візит Ірини Гримак був короткочасним, але загалом таким, що обнадіює громаду позитивними моментами її промов. А реалії покажуть – чи будуть зрушення, чи ні… Принаймні надія не хоче відходити десь на якісь задвірки.

Фото Червоноградська міська рада
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації