728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Голова Львівської облради побувала з робочою поїздкою у Червоноградській територіальній громаді

Голова Львівської облради побувала з робочою поїздкою у Червоноградській територіальній громаді

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, перебуваючи з робочою поїздкою у Червоноградській територіальній громаді, відвідала низку медичних установ, а також військовий ліцей.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

Зокрема, у Центрі первинної медико-санітарної допомоги, Ірина Гримак озвучила ініціативу клопотати перед депутатами Львівської облради питання передачі у власність Червоноградській територіальній громаді з власності облради приміщення для облаштування адміністративного корпусу Центру первинної-медичної допомоги, який активно розвивається і обслуговує значну кількість мешканців Червонограду.

Ця установа – це приклад того, як має працювати і розвиватися первинна ланка галузі медицини. Для надання якісних медичних послуг, проведення діагностики є потреба розширити приміщення центру, відтак, думаю, нам вдасться вирішити це питання

зауважила Ірина Гримак.

Також спільно з начальником управління майном спільної власності Сергієм Івахом голова облради побувала у Червоноградській лікарні, де оглянули після реконструкції приймальне відділення в рамках державної програми.

Фото ЛОР

“Роботи на об’єкті виконані досить якісно, частково закуплено необхідне обладнання, однак  є ще ряд робіт, які слід завершити. Тому ставитиму перед депутатським корпусом питання щодо виділення коштів на ці потреби, щоб це відділення було одним  з найкращим не лише на території Червоноградського району”, – наголосила Ірина Гримак. 

Фото ЛОР

Окрім того, за підсумками робочої поїздки, не залишилася поза увагою проблематика відновлення роботи Червоноградського військового ліцею, який сьогодні перебуває в стані реконструкції.

“Це болюче питання. Чимало уже зроблено, однак ті кошти, які є на сьогодні, недостатні для того, щоб розпочати навчальний процес і повноцінне функціонування закладу. Тому буду ініціювати  перед Міністерством оборони та профільними комітетами ВРУ в максимально стислі терміни виділити  державні кошти для завершення реконструкції цього навчального закладу.

Дуже сподіваюся, що питання виховання та навчання військовослужбовців, буде пріоритетним для наших центральних органів влади, нас почують у Києві і підуть назустріч”, – додала вона.

Фото ЛОР
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації