728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Реконструйоване приймально-діагностичне відділення Червоноградської центральної міської лікарні відвідали представники влади області та міста

Реконструйоване приймально-діагностичне відділення Червоноградської центральної міської лікарні відвідали представники влади області та міста

Сьогодні І-й заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик відвідав відреконструйоване приймально-діагностичне відділення Червоноградської центральної міської лікарні.

Посадовець, зазом із керівництвом Червонограда, оглянув споруджені естакади для автомобілів, приміщення адміністративного корпусу та діагностичного відділення.

“Станом на 1 квітня усі заплановані роботи завершено, зокрема, здійснено  проведення електрики та вентиляційних каналів, вимурувано перегородки, біля лікарні споруджено естакади на два автомобілі, збудовано адміністративний корпус, а також замінено каналізаційну та пожежну системи, проведено усі оздоблювальні роботи. Окрім того, реконструкція лікарні передбачала також проведення капітального ремонту не лише в приймальному, а й у діагностичному відділенні, де планується встановлення сучасного медичного обладнання –  ангіографа та апарату МРТ.  Кошторисна вартість проекту – понад 50 млн. грн. Реконструкція здійснювалась за кошти державного та міського бюджетів,” – повідомляє Червоноградська міська рада на своїй сторінці в Facebook.

Підрядник – Холдингова компанія “Квадратний метр”. Роботи проводились в рамках програми “Велике будівництво”.

Колосальний обсяг робіт проведений за 2,5 місяці, сьогодні можна вже оглянути практично готове відділення, наразі ж підрядник завершує облаштування благоустрою біля лікарні.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації