Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

На Львівщині стартує нерестова заборона на вилов риби

З метою посилення охорони, відтворення та збільшення водних ресурсів, попередження і недопущення порушень правил любительського рибальства на водоймах Львівської області головою обласної державної адміністрації підписано розпорядження від 25.03.2021 № 222/0/5-21 “Про встановлення весняно-літньої заборони на вилов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2021 році”.

Про це повідомляється на сайті Львівської ОДА.

Розпорядженням затверджений план спільних заходів департаменту  агропромислового розвитку  Львівської облдержадміністрації, управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області, Державної екологічної інспекції у Львівській області, Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, Головного управління Національної поліції у Львівській області, Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України, направлених  на посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних біоресурсів у водоймах Львівської області та перелік  позанерестових  ділянок для проведення любительського рибальства.

Зокрема, на період з 01 квітня до 30 червня встановлено  весняно-літню заборону на вилов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у такі терміни:

  • у басейні р. Дністер з 1 квітня  до 10 червня;
  • у басейнах річок Західний Буг, Сян та Стир з 1 квітня до 20 травня;
  • у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня до 10 червня;
  • у придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 1 квітня до 30 червня.

“Розроблені заходи визначають проведення рейдових перевірок на  виявлення фактів браконьєрства на рибогосподарських водних об’єктах, фактів негативного впливу на середовище перебування водних біоресурсів у нерестовий період та забезпечення недоторканності місць їх нересту і нагулу, що в подальшому забезпечить  стабільне вирощування продукції аквакультури і заповнення ринку якісною рибною продукцією” – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

“Під час нересту громадянам дозволяється виключно любительське рибальство із берега на спеціально визначених ділянках.  За порушення правил рибальства під час нересту передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності. У разі порушень правил рибальства – громадяни можуть повідомити  на “гарячу лінію” Львівського рибоохоронного патруля за телефонами: (032) 270-41-88  та   (066) 098-84-47″, – наголосив Леонід Кравець – керівник управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області. 

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації