728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Дороги в Червоноградському районі ремонтуватимуть державним коштом і за рахунок польського кредиту

Дороги в Червоноградському районі ремонтуватимуть державним коштом і за рахунок польського кредиту

Ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська розпочнуть в квітні 2021 року.

Про це у своєму блозі на Zaxid.net повідомив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

“52,6 км цієї прикордонної дороги перебувають у жахливому стані. Її капітальний ремонт можна було розпочати ще 4 роки тому: у 2017 році польська компанія DROG-BUD виграла тендер на капітальний ремонт дороги. Було укладено договір, однак через труднощі із документацією старт робіт постійно відкладався. Зараз ми вирішили усі бюрократичні нюанси і плануємо у квітні розпочинати цей довгоочікуваний ремонт. Загалом роботи триватимуть два роки і по завершенні ми отримаємо нову комфортну дорогу з якісним дорожнім покриттям, тротуарами, мостами та освітленням у межах населених пунктів”, – зазначив Олег Береза, коментуючи питання щодо ремонту дороги Червоноград – Рава-Руська.

Крім того, нагадаємо, в лютому Кабінетом міністрів України затверджено перелік державних доріг, які ремонтуватимуть на Львівщині у 2021 році. На ці роботи з Державного дорожнього фонду запланували витратити 581,4 млн грн.

Отже, за планами, капітальний ремонт, буде проведений на мості через р. Рата на дорозі Р-15 Ковель – Володимир Волинський – Червоноград – Жовква. На самій Р-15 – на ділянках від Великих Мостів до Жовкви, а також від Червонограда до межі Львівської області в Пісочному – буде проводитись поточний середній ремонт.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації