728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

“Нас Єднає Буг” – ПромоДень проекту вдався! (Фото)

“Нас Єднає Буг” – ПромоДень проекту вдався! (Фото)

У п’ятницю, 19 березня відбувся презентаційний захід в межах проекту “Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів”.

До участі в ПромоДні, організованому Червоноградською районною радою, були запрошені представники туристичних компаній та спільнот Львівщини, органів місцевого самоврядування та неурядових організацій, журналістів ЗМІ регіону.

Фото Порицький Андрій Володимирович

Присутніх учасників заходу привітав голова ЧРР Андрій Порицький. Відтак, ведуча – відомий екскурсовод, менеджер внутрішнього туризму Марія Бойко, надала слово радниці голови районної ради, депутату Червонорадської міської ради Галині Крук.

Як координатор, вона представила проект “Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів”, який започаткований Сокальською районною радою у межах великої міжнародної програми “Польща-Білорусь-Україна”. Галина Крук розповіла про його можливості, про проведену роботу та подальші плани, які слід максимально швидко і якісно втілити в життя.

Краєзнавець та гід Світлана Бордун ознайомила з історією в каноє та локаціями, які учасники сплаву зможуть побачити вздовж Західного Бугу.

Фото Наталка Новацька

Фотограф Юрій Насанюк, якого запросили долучитися до даного проекту, презентував свої роботи на тему: “Природа соколиного краю крізь об’єктив фотоапарата”.

Відтак, модератор “ПромоДня” Марія Бойко, представила та надала слово запрошеним гостям – представникам туристичних компаній та організацій, які, зокрема, спеціалізуються на організації сплавів на байдарках – львівського клубу активного відпочинку “Адреналін” – більш відомого як – KAVA, ГО “Асоціація гірських провідників “Ровінь””, проекту “Водні походи” (автор – відомий в наших краях гід  та інструктор із сплавів Олександр Балема), каякового клубу “Під Дубом” на чолі із червоноградським краєзнавцем Олександром Коркішком.

Фото Наталка Новацька

Як наголосили спікери, в межах реалізації цього міжнародного проекту буде розроблено два нових байдаркових маршрути на річці Західний Буг – з відповідним маркуванням, інформаційними пунктами та з облаштованими місцями для відпочинку туристів.

Після офіційної частини “ПромоДня”, учасники, після коротко інструктажу, сплавлялися річкою від урочища “Валівка” до села Скоморохи.

Фото Наталка Новацька

Біля греблі 30-х учасників сплаву зустрічали очільники Червоноградської районної ради, представники депутатського корпусу Сокальської міської ради, настоятель Сокальського храму святих апостолів Петра і Павла та священник Скорморохівського храму Свято-Вознесенської парафії УГКЦ отці Ярослав та Мирослав Кащуки.

Отець Ярослав привітав учасників заходу, благословив усіх на добру справу та окропив байдарки свяченою водою.

Фото Наталка Новацька

Після цього усі охочі мали можливість почастувати гарячі страви чи випити чаю з лимоном та імбирем. Відтак, завершився ПромоДень довільним спілкуванням в неофіційній обстановці.

Щира вдячність організаторам заходу – Червоноградській районній раді, активістам, гідам та інструкторам, усім, хто долучився до підготовки завершального етапу промоційного заходу, а також учасникам – представникам медіа регіону, блогерам, фотографам, професійним туристам і аматорам. Дякуємо за чудово проведений час і за популяризацію нашого краю!

Із фото з даного заходу ви можете ознайомитись на сторінках учасників у мережі Facebook.

Фото Юрій Насанюк
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації