Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

ПКД для Палацу Потоцьких в Червонограді і Лянцкоронських в Тартакові виготовлять коштом обласного бюджету

ПКД для Палацу Потоцьких в Червонограді і Лянцкоронських в Тартакові виготовлять коштом обласного бюджету

Близько 30 об’єктів спадщини Львівщини цьогоріч отримають співфінансування з обласного бюджету.

Про це повідомляє Департамент архітектури та містобудування ЛОДА.

16 березня на сесії Львівська обласна рада затвердила перелік заходів, які будуть співфінансувати з обласного бюджету в межах програми “Охорона, збереження і популяризація історико-культурної спадщини у Львівській області на 2021-2025 роки”.

За місяць від часу прийняття самої програми, вдалося збільшити її фінансування – з 22 до 25,15 мільйонів гривень, за рахунок коштів бюджету розвитку Львівщини. До переліку пам’яток, де будуть проводити реставраційні роботи чи виготовляти проєктно-кошторисну документацію повністю або частково за кошти обласного бюджету, увійшли 29 об’єктів.

Серед переліку, пам’ятки на теренах Червоноградського району:

Реставрація пам’ятки архітектури національного значення – дерев’яна церква Св. Косми і Даміана 1862 р. (ох. № 2932-Лв) у с. Цеблів Сокальського району Львівської області. На це, за співфінансування в розмірі 200 тис грн, з обласного бюджету буде направлено 800 тис грн.

Комплексна реставрація палацу кін. XIX ст. (ох №1424) пам’ятки архітектури національного значення в с. Тартаків Червоноградського району Львівської області (характер робіт  реставрація). На першому етарі на виготовлення проєктно-кошторисної документації по даному об’єкту, з обласного бюджету передбачається – 800 тис грн, співфінансування – 300 тис. грн.

Також, рішенням передбачене фінансування виготовлення проєктно-кошторисної документації “Реставрація палацу (ох. № 130032-Н) пам’ятки архітектури національного значення в м. Червоноград, Львівської області (характер робіт – реставрація)”

Із переліком усіх об’єктів можна ознайомитись на сторінці Департаменту архітектури та містобудування ЛОДА.

Також в департаменті зазнають, що 2021 року планується проведення окремих робіт на об’єктах спадщини, покликані підвищити їх пожежну безпеку. Які саме це будуть пам’ятки – вирішуватимуть фахівці та експерти.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації