728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Гірники ДП “Львіввугілля” вимагали погашення заборгованості по зарплаті у Києві

Гірники ДП “Львіввугілля” вимагали погашення заборгованості по зарплаті у Києві

Шахтарі ДП “Львіввугілля”, лідери Незалежної профспілки гірників України взяли участь в акції протесту у Києві.

Зранку до учасників вийшли голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат України Михайло Бондар та нардеп від нашого округу Юрій Камельчук.

Як повідомляє голова НПГУ, очільник конфедерації профспілок України, народний депутат Михайло Волинець на своїй сторінці в Facebook, ДП “Львіввугілля” за відвантажену продукцію споживачі різної форми власності заборгували 327 млн грн. Через це зриваються строки виплати зарплати, сплати ЄСВ та податків. Стає неможливим належне підтримання технологічного процесу підприємства та своєчасне введення в роботу нових лав.

Працівники, профспілковці, шахтарі ДП “Львіввугілля” вимагають втручання в ситуацію президента України, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради, в.о. міністра енергетики для швидшого вирішення питання, проведення розрахунків за відвантажену вугільну продукцію, відновлення стабільної роботи підприємства з усіма позитивними наслідками.

У профільному міністерстві відбулась протокольна зустріч представників ДП “Львіввугілля” з очільниками. Заступник міністра Олександр Зорін після цього прокоментував попередні її результати (відео групи Профспілка Працівників Вугільної Промисловості України):

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації