728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Для школярів Червоноградського НВК № 3 проведений “Урок справедливості”

Для школярів Червоноградського НВК № 3 проведений “Урок справедливості”

11 лютого учні 6-А класу з класним керівником Тетяною Марунчак, асистентом учителя Яною Рибіцькою стали активними учасниками цікавого, надзвичайно насиченого та інформаційного заходу.

Про це інформує Червоноградський міський суд Львівської області із посиланням на інформацію Червоноградського НВК № 3.

Керівник апарату Червоноградського міського суду Алла Рибіцька провела із школярами  “Урок справедливості”, на якому представила  особливості роботи судді, розповіла про судові справи, нагадала про відповілальність і дітей з 14-річного віку, і їх батьків за правопорушення й злочини.

Фото Червоноградського НВК № 3

Із захопленням учні переглянули навчальні й пізнавальні анімаційні фільми. Завзято обговорювали, ділилися думками й враженнями, міркували над проблемними запитаннями, шукали шляхи вирішення.

Найактивніші учні мали змогу відчути себе суддею, приміряти суддівську мантію, і усім  шестикласникам вручили дипломи учасників правового заходу, що відбувся в рамках Всеукраїнської акції “Урок справедливості”, ініційований Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України за підтримки Ради суддів Ураїни та Агенством США з міжнародного розвитку USAIP в межах програми “Нове правосуддя”.

Фото Червоноградського НВК № 3
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації