Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

В Палаці Потоцьких у Червонограді стартував обласний проект “Експедиція громад: фокус на туризм”

В Палаці Потоцьких у Червонограді стартував обласний проект “Експедиція громад: фокус на туризм”

3 березня, стартував перший виїзд проекту “Експедиція громад: фокус на туризм” за маршрутом: Львів – Великі Мости – Сілець – Червоноград – Львів.

Про це повідомляється на сайті Львівської ОДА.

Місія проекту – створити потужну “павутину” туристичних маршрутів, розширити географію подорожей областю, забезпечити завантаження закладів тимчасового розміщення в туристичних центрах та збільшити термін перебування туристів на Львівщині.

Організатор експедицій – управління туризму та курортів Львівської ОДА.

Фото ЛОДА

“Туризм − це унікальна галузь, яка «вдихає» життя в десятки інших сфер. Спонукає дбати про екологію, берегти історико-культурні пам’ятки та традиції, розбудовувати інфраструктуру, підтримувати локальних виробників тощо. Саме тому туристичний бізнес обов’язково має розвиватися в ОТГ – наповнювати їхні бюджети і покращувати якість життя мешканців. Маємо з громадами об’єднати зусилля, щоб забезпечити привабливі умови для інвесторів, усунути проблеми, які перешкоджають втілювати цікаві задуми. Наша мета – скласти унікальні маршрути, наповнити їх змістом та смаком. Сьогодні наші експедитори – представники туристичного бізнесу, громадськості та влади – вивчали «промисловий» напрямок до Червонограду. Копія вугільної копальні, наземна частина діючих шахт, кінологічний центр – цей маршрут покаже абсолютно іншу туристичну Львівщину і розвіє міф про її неперспективний гірничий район!” – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Як розповіла керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака, виїзди у громади оновлять туристичну інформацію на місцях, перетворять потенційно цікаві об’єкти для туризму на “туристичні магніти” та стимулюватимуть туристичні потоки та місцеву економіку.

“Виїзди передбачають зустрічі з громадським туристичним активом на місцях. На зустрічах будуть ті, хто возитиме туристів, ті, хто надаватиме послуги і влада. Маємо з’ясувати чого бракує для формування якісного туристичного продукту та розробити чіткі дорожні карти для місцевих громад. Зараз туризм концентрується на таких вже відомих туристичних містах як Львів. Усі добре знають Трускавець, Жовкву, Дрогобич, Сколе та Славське. Наше завдання запропонувати нові ідеї та маршрути для подорожі, і відтак втримати туристів на Львівщині на довший період”, – зазначила Наталя Табака.

Так, історико-культурні туристичні магніти Червоноградської громади представляє родовий маєток магнатів Потоцьких – засновників міста Кристинопіль. Яскравий приклад французького класицизму середини XVIII ст. А також церква Св. Юрія та Василіянський монастир – пам’ятка архітектури національного значення середини XVIII ст. Тут склав свої монаші обіти майбутній митрополит Андрей Шептицький. Церква Св. Йосафата – один з найбільших храмів Західної України, що вирізняється яскравими розписами.

До нетипових туристичних атракцій можна віднести екскурсію кінологічним навчальним центром Державної прикордонної служби України.

Фото ЛОДА

Та найбільш перспективний напрямок розвитку червоноградського туризму – промисловий.

Учасники експедиції побували на полігоні Гірничо-економічного коледжу у Червонограді. Зараз він залишається єдиним діючим на підконтрольній території України об’єктом такого типу. Присутні мали унікальну можливість відвідати копію справжньої вугільної копальні та наочно ознайомитись з технологіями вуглевидобутку.

Фото ЛОДА

“Екскурсія в навчальному центрі досить ексклюзивна. У цьому місці розумієш, що таке гірничо-видобувна справа, що таке шахтарське місто. Все дуже реалістично”,- додала Наталя Табака.

Наступні виїзди заплановані за маршрутами: Львів – Стебник – Борислав – Дрогобич – Львів та Львів – Стрілки – Бібрка – Лопушна – Суходіл – Кологори – Волощина – Львів.

Фото ЛОДА
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації