728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

COVID-19: В Україні зробили перше щеплення від коронавірусу

COVID-19: В Україні зробили перше щеплення від коронавірусу

Препарат CoviShield вкололи лікарю-реаніматологу опорної по ковіду Черкаської обласної лікарні Євгену Горенку.

Перед щепленням йому виміряли температуру та провели інструктаж, повідомляє видання LB.ua. Лікар розповів, що почувається нормально, але трохи хвилюється через історичність моменту.

“Якщо в загальному – вакцинація являється маркером цивілізованого суспільства. Чи потрібні набої на фронті? Чи потрібна амуніція? Так само в медицині. Краще бути попередженим, чим потім лікувати ускладнення хвороби”, – зазначив він.

Другою вакцинували старшу сестру реанімаційного відділення Нонну Хачатрян. Саму процедуру щеплення виконувала лікарка мобільної бригади Людмила Доценко.

Після уколу за пацієнтами обов’язковий нагляд лікаря протягом 30 хвилин, щоб убезпечитися від можливої реакції.

Сьогодні область першою отримала партію з 16 200 доз вакцини, яку 23 лютого доставили в Україну з Індії. Ціє кількості вистачить на щеплення 8 100 черкаських медиків.

Загалом на Черкащині пройшли для вакцинації від ковіду пройшли тренування дві мобільні бригади – одна для препарату CoviShield, друга – для Pfizer/BioNTech.

Нагадаємо, що учора в Україну доставили перший препарат для вакцинування від коронавірусу. Це розробка англо-шведської компанії AstraZeneca, виготовлена найбільшим світовим виробником вакцин – індійським Serum Institute. Препарат на території Індії випускається під торговельною назвою CoviShield. В нашу країну його прибуло – 500 000 доз.

Фото LB.ua
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації