728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

В Червонограді засідав виконавчий комітет

В Червонограді засідав виконавчий комітет

Не так багато було питань у порядку денному чергового засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, яке відбулось у понеділок, 22 лютого. Лишень 15, але кожне з них мало важливе значення для кожного з нас. Комусь суто індивідуальне, а здебільшого таки для загалу.

Бо чи можна вважати не актуальним питання “Про виконання основних показників Програми соціально-економічного розвитку м. Червонограда за 2020 рік та схвалення проекту Програми Червоноградської громади на 2021рік”, доповідав з якого заступник міського голови  Микола Мисак? Чи не цікава кожному статистика виконання міського бюджету м. Червонограда – кому і для чого виділялись кошти для реалізації, закупівлі необхідних товарів або навіть фінансової допомоги?.. Говорила про це начальниця міського фінансового управління Леся Сементух.

Зрештою було повідомлено про необхідність уже готуватися до підписання договорів мешканців із управителем багатоквартирних будинків, призначено якого буде після конкурсу, документи для нього було затверджено членами виконавчого комітету.

А ще вони говорили про засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників, та розглянули інші питання.

Докладніше про затверджені рішення виконавчого комітету можна буде почути у наших наступних випусках.

Слід зазначити, участь у засіданні взяли 20 членів виконкому, а відбувалось воно із дотриманням усіх норм та правил безпеки під час карантину.

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації