728 x 90
728 x 90
Про 1MP

Перший муніципальний портал – інформаційна сторінка КП Радіостудія “Новий двір”. Новини, події та явища Червонограда та регіону – на одному порталі!

КП Радіостудія "Новий двір"

вул. Сокальська, 1
Червоноград, 80100
Україна

Тел & Факс

Тел./Факс: +38 03249 38144
Моб.: +38 067 68 02 092

Соціальні мережі Останні публікації Передачі
Bestlink baner

Диктант до Міжнародного дня рідної мови: Перевіряємо себе!

Дозвілля Косачів у родинному маєтку на Полтавщині

Розпорядок дня у Зеленому Гаю був такий, що кожен міг попрацювати і приємно відпочити. Наприклад, художник Іван Труш ще на світанку біг  на мальовничі затоки Псла, Леся часто писала напівлежачи в гамаку, Лисенко відокремлювався коло рояля, хтось йшов рибалити…

Вечір проводили вже спільно. Леся завжди сідала в човні за кермо, любила стернувати, а на такій лагідній річці, як Псьол, це не було фізично важко. А ще якось брат Михайло змайстрував вітрило (з купленої на ярмарку великої селянської скатертини), то коли бував вітер, Леся з братом охоче плавали.

Увечері слухали музику (Лесин чоловік Климент Квітка був гарний піаніст). Співи в Зеленому Гаю теж часто лунали: українці взагалі, а полтавці, зокрема, дуже співучі.

Інколи обговорювали новинки літератури, проводили конкурси. Вибирали якесь слово (то була назва твору), і кожен міг писати новелу чи оповідання, вірш, есе, аби лиш зміст відповідав назві. За кілька годин усі твори (підписані незнаними псевдонімами) читали вголос і разом з господинею, Оленою Пчілкою, визначали переможця.

Людяність у сприйманні життя, перевага духовних інтересів, творчий настрій  спричинялись до утворення приємної атмосфери в родині  (За Ізидорою Косач-Борисовою).

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА УЧАСТЬ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

СЛАВА НАШІЙ СПІВУЧІЙ УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ!

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації