728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

ДСНС: Рятувальники допомагали автомобілістам вибиратись з снігових заметів

ДСНС: Рятувальники допомагали автомобілістам вибиратись з снігових заметів

Львівська область: із снігового полону рятувальники звільнили 14 автомобілів, у яких перебувало 34 особи, з них 2 дитини

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Протягом доби 14 лютого підрозділами ГУ ДСНС України у Львівській області було здійснено 24 виїзди щодо моніторингу та для надання допомоги на автодорогах області, відбуксировано 14 автомобілів (4 автомобілі швидкої допомоги, 1 патрульної поліції, 5 великовантажних, 4 легкових), у яких перебувало 34 особи, з них 2 дитини.

Врятовано 1 особу.

Від підрозділів ГУ ДСНС у Львівській області було залучено 23 одиниці спецтехніки та 95 чоловік особового складу.

Загалом з 08 до 15 лютого рятувальниками Львівщини було здійснено 97 виїздів для моніторингу ситуації та надання допомоги на автодорогах області. Всього відбуксировано 126 транспортних засобів у яких перебувало 272 людей, з них 25 дітей.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян за поганих погодних умов, зокрема ожеледиці, водіям транспортних засобів слід бути вкрай уважними та дотримуватися правил дорожнього руху.

Дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть призвести до створення аварійних ситуацій.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних.

Фото ДСНС
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації