728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім – злочин!

Продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім – злочин!

З метою запобігання вживання неповнолітніми алкогольних та тютюнових виробів, працівниками ювенальної превенції Червоноградського районного відділу поліції проводилась профілактично-роз’яснювальна робота з працівниками торгівельних закладів м.Червонограда усіх форм власності, про відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку.

Про це повідомляє Червоноградський відділ поліції.

    Продавцям торгівельних закладів вкотре роз’яснено вимоги та відповідальність ст.156 ч. 2 КУпАП, яка передбачає продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років та тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Водночас у такого підприємця анулюється ліцензія на продаж алкогольних та тютюнових виробів.

Продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, або тютюнових виробів зобов’язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, що підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку. У разі відмови покупця надати такий документ продаж пива (крім безалкогольного),алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів такій особі забороняється.

З початку 2021 року працівниками сектору ювенальної превенції Червоноградського районного відділу поліції притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 156 ч.2 КУпАП 2 продавців за продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.

Протягом 2020 року було складено 8 адміністративних протоколів за продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.        

Тож шановні підприємці! Звертаємося до Вас із проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям, адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління.

Фото Червоноградський відділ поліції
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації