728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Депутати Червоноградської райради прийняли звернення щодо неналежного утримання доріг в зимовий період

Депутати Червоноградської райради прийняли звернення щодо неналежного утримання доріг в зимовий період

21 січня в Сокалі відбулось засідання позачергової сесії Червоноградської районної ради.

Причиною скликання сесії були звернення до керівництва держави, Кабінету міністрів та Верховної ради України про неприпустимість збільшення цін на газ і електроненергію, про збільшення рівня державного фінансування по пільгах і субсидіях для населення, а також звернення щодо неналежного утримання доріг в зимовий період до Служби автомобільних доріг у Львівській області, Департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА.

Депутати виголосили та обговорили проекти, відтак підтримали усі Звернення.

“Служба автомобільних доріг у Львівській області  

Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА

ЗВЕРНЕННЯ

  Червоноградської  районної ради Львівської області щодо неналежного утримання доріг в зимовий період

Ми, депутати Червоноградської  районної ради Львівської області, занепокоєні ситуацією з приводу неналежного утримання доріг, особливо в зимовий період на території району.

На початку 2021 року на дорогах  на дорогах району склалась вкрай складна ситуація щодо очистки доріг від снігу та посипання їх піскосумішю з метою боротьби з ожеледицею.

Дороги загального користування державного значення час від часу очищувались від снігу, посипались піскосумішшю, але це здійснювалось не систематично та з невідомих причин окремі ділянки не посипались.

Тоді як дороги загального користування місцевого значення практично зовсім не очищувались від снігу та не посипались піскосумішшю.

Неналежний стан доріг наражає на небезпеку учасників дорожнього руху та створює соціальну напругу серед мешканців району.

Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення стійкої життєдіяльності району в зимових умовах, безперебійної роботи пасажирського та іншого транспорту просимо вжити усіх належних заходів щодо належного утримання доріг, особливо у зимовий період

Одночасно просимо надати інформацію щодо підприємств, які обслуговують дороги загального користування, що знаходяться на території Червоноградського району, графіки їх обслуговування та акти виконаних робіт за січень 2021 року.

Також просимо забезпечити присутність Вашого представника на черговій сесії районної ради, яка розглядатиме питання щодо стану утримання доріг на території Червоноградського району.”

Своїм рішенням депутати скерували дане звернення  до Служби автомобільних доріг у Львівській області, Департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА.

Контроль за його виконанням покладено на постiйну комiсiю з питань з питань  комунального майна та інфраструктури.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації