728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Дякуємо що ви з нами!

Дякуємо що ви з нами!

Як правило, наприкінці року ми підбиваємо підсумки… Що зроблено, як і з ким… Ми спробуємо це зробити, а також подякувати усім, хто був поряд!

Шановні наші слухачі, партнери, друзі!

Наближається до завершення 2020, який був надзвичайно важкий, подекуди сумний і трагічний, одначе усі ці негаразди і проблеми, які ми пережили, згуртували нас, дали нам напрямок, яким всі ми з вами рухаємось, друзів, з якими ми йдемо цим шляхом.

Багато чого вдалось зробити і нам на радіостудії – ми з вами стали більше спілкуватись онлайн, працює сайт Перший Муніципальний Портал, перше інтернет-радіо в нашому місті, створені сторінки в мережі Фейсбук! “Новий двір” придбав обладнання, що значно покращує і полегшує спілкування з вами!

З “Укртелекому” ми переїхали в нове приміщення по вул.Сокальській, 1 (3 поверх, 34 кабінет), куди усіх і запрошуємо!

Хочеться на завершення цього року подякувати усім, хто допомагав – Червоноградській міській раді, виконавчому комітету, голові Червонограда Андрію Залівському, секретарю міськради Олександру Грасулову, керуючому справами виконкому Георгію Тимчишину, заступникам голови Дмитру Балку та Володимиру Ковалю, вже зараз колишній заступниці Наталії Турко – за розуміння і підтримку нашого підприємства.

Усім тим, хто співпрацював із нами в напрямку створення передач, наданні інформації: комунальним підприємствам, закладам і установам, управлінням та відділам, прес-службі ДП “Львіввугіля”, Червоноградській міській бібліотечній системі, Червоноградському міському центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Червоноградській філії музею історії релігії Палац Потоцьких, Народному дому і колективам, Будинку учнівської творчості та їх гуртківцям, всім, кого ми тут не згадали…

Партнерам і рекламодавцям, котрі працювали з нами в цей нелегкий рік, зокрема, торговій марці “Сокальські ковбаси”, інтернет-провайдеру “БестЛінк” за підтримку онлайн-трансляції…

На порозі наступний 2021 рік, який стане роком виклику, роком розвитку і позитивних перетворень, ми в це віримо. На цьому шляху нам потрібна ваша підтримка і поради, а також критичне бачення! Готові до всіх викликів, готові до співпраці та розвитку!

Від щирого серця вітаємо усіх із Новим роком! Бажаємо усім і кожному – сімейного благополуччя, родинного затишку та добробуту! Нехай достаток та успіхи, здоров’я, радість і удача, немов новорічні сніжинки, цілий рік прилітають до вас!

Дякуємо, що слухаєте і читаєте нас, дякуємо, що ви з нами!

З Новим 2021 роком, з прийдешніми Різдвяними святами!

З повагою, директор КП Радіостудія “Новий двір” Олександр Новацький та весь наш колектив

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації