728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Правоохоронці Червонограда проводитимуть заходи з запобігання безконтрольного вирубування та збуту ялинок

Правоохоронці Червонограда проводитимуть заходи з запобігання безконтрольного вирубування та збуту ялинок

З метою попередження самовільних рубок, безконтрольного перевезення та реалізації ялинок у передноворічний період на території обслуговування Червоноградського відділу поліції відбуватимуться превентивно-профілактичні заходи під умовною назвою “Ялинка”.

Про це повідомляє Червоноградський відділ поліції на своїй сторінці в Facebook.

За реалізацію незаконно зрубаних ялинок встановлені великі штрафні і карні санкції у відповідності до статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, за самовільну заготівлю ялинок згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 665 від 23.07.2008 за кожне незаконно вирубане або пошкоджене до ступеня припинення росту дерево на лісопорушника за статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення накладається штраф: на фізичних осіб – в розмірі від 510 до 1020 грн., на посадових осіб від 2550 до 5100.

Спроба вкрасти з лісу навіть одну невеличку ялинку обійдеться “зеленому браконьєру” щонайменше в 1008,45 грн, що значно дорожче, ніж купити легально придбане новорічне дерево.

Купуючи ялинку, варто пам’ятати, що кожне дерево обов’язково повинно бути промарковане спеціальним уніфікованим засобом: самоклейною етикеткою зі штрих-кодом або ж пластмасовою биркою-стяжкою. На кожній з них розміщується унікальний номер та відповідний йому штрих-код. Ці дані заносяться до Системи електронного обліку деревини, яка містить інформацію про постачальника.

Враховуючи вище наведене Червоноградський відділ поліції закликає кожного бути екологічно свідомим: не винищувати лісові насадження та не купувати ялинки без маркування.

Наголошуємо, що  у місті  працюватимуть мобільні групи працівників поліції із залученням представників лісових та мисливських господарств, державної екологічної інспекції та представників громадськості, а тому кожна спроба обійти закон може вилитися у зіпсований передноворічний настрій та сплату чималих штрафів.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації