728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Завершилось засідання І сесії Червоноградської районної ради

Завершилось засідання І сесії Червоноградської районної  ради

В ході другого засідання І сесії, яка розпочалась 25 листопада, у Червоноградській районній раді обрано заступника голови, затверджено регламент, створено і укомплектовано постійні комісії.

Сесія ради, як і попереднього разу, проходила у сесійній залі Червоноградської міської ради.

Заступницею голови Червоноградської райради, в результаті таємного голосування, стала Наталія Кохан (депутатка від ВО “Батьківщина”).  Її кандидатуру запропонував голова райради Андрій Порицький.

Вона була єдиною кандидаткою на цю посаду. Отже, “За” Наталію Кохан віддали свої голоси 31 з 36 присутніх депутатів. Три бюлетені виявились зіпсутими, один депутат – не брав участі в голосуванні.

Фото Телеканалу “Бужнет”

Відтак, депутати доволі швидко “пройшлись” по усім питанням порядку денного. Зокрема, було обговорено і затверджено Регламент Червоноградської районної ради, підтримано рішення щодо створення постійних комісій, їх персонального складу, а також кількісний і персональний склад Президії районної ради.

Районні обранці також звільнили з посади начальника Центру обслуговування закладів освіти Сокальської районної ради Миколу Мисака за його особистою заявою. Нагадаємо, Микола Мисак призначений Червоноградською міською радою на посаду заступника міського голови Червонограда.

На сайті Червоноградської районної ради вже розміщений проект порядку денного ІІ сесії ради. Отже, найближчим часом районні обранці планують розглянути наступні питання:

№ п/пНазва
1Про порядок денний ІІ сесії Червоноградської районної ради Львівської області VІІІ скликання 
2Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації 
3Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2020 рік 
4Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату районної ради 
5Про кошторис видатків на утримання Червоноградської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2021 рік 
6Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Червоноградського району на 2021 рік 
7Про зміну і встановлення меж села Комарів  Волицької сільської ради Сокальського району  Львівської області 
8Про внесення змін до районних програм 
9Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Червоноградської  районної ради Львівської області VIІI скликання
10Про затвердження Положення про порядок створення та розгляду електронних петицій до Червоноградської районної ради Львівської області
11Різне
Проект рішення
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації