728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Гірники ДП “Львіввугілля” відрапортували про дострокове виконання плану 2020 року

Гірники ДП “Львіввугілля” відрапортували про дострокове виконання плану 2020 року

Міненерго подякувало гірникам Галичини за дострокове виконання встановленого річного плану з видобутку вугілля в обсязі 1 млн 85 тисяч тонн.

Гірники Галичини достроково виконали встановлений річний план  з видобутку вугілля  в обсязі 1085  тисяч тонн. Про це прозвітувало ДП “Львіввугілля” у рапорті, надісланому Міненерго.

“Сьогодні в рахунок 2020 року з достроковим виконанням плану працюють колективи ВП “Межирічанська”, ВП “Шахта “Степова””  та ВП “Шахта “Лісова””  ДП “Львіввугілля”. До кінця року на гора  буде видано додатково ще понад 160 тисяч тонн вугілля”, – повідомили гірники.

Гарантом результату праці шахтарів ДП “Львіввугілля” є високий рівень трудової дисципліни, чітка організація виробничих процесів, цілеспрямованість в роботі кожного працівника та відповідальність за виконання поставлених завдань.

Міністерство енергетики привітало колектив держпідприємства з трудовою перемогою та надіслало вітальну телеграму.

“Колектив своїм успіхом довів, що на підприємстві збереглися славетні трудові традиції, вони живуть і розвиваються незалежно від існуючих труднощів, що говорить про високий людський потенціал”, – йдеться у привітанні.

З свого боку гірники запевнили, що наступного 2021 року будуть працювати стабільно, виконуючи виробничі завдання з видобутку вугілля, покращуючи техніко-економічні показники та робитимуть гідний внесок  для зміцнення енергетичної безпеки України.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації