728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Музею в Палаці Потоцького – 40 років

Музею в Палаці Потоцького – 40 років

2020 рік для Червоноградської філії Львівського музею історії релігії є ювілейним – 40 років тому музей було відкрито для відвідувачів.

Впродовж цих років працівники музею активно займаються виставковою, просвітницькою, науковою, дослідницькою, експедиційно-пошуковою та реставраційною роботою.

18 листопада 2020 року Червоноградська філія Львівського музею історії релігії відсвяткувала свій ювілей урочистою презентацією каталогу “Скарби Червоноградської філії Львівського музею історії релігії” та відкриттям виставок “Ікона: дотик до духовності” та “Відкритваємо фонди: рідкісна книга, стародруки, тканина, дерево, живопис, метал, скульптура”.

Каталог та виставки є результатом багаторічної діяльності музею. Фондова колекція  філії нараховує близько 20 тисяч експонатів, половина з яких це предмети основного фонду. У каталозі “Скарби Червоноградської філії Львівського музею історії релігії” представлено лише 121 експонат. Високий професіоналізм проведених консерваційно-реставраційних заходів художниками-реставраторами дає змогу створювати нові виставки в Червонограді та представляти їх в інший музеях України.

Завідувач філії п. Галина Гриник розповіла про діяльність червоноградського музею та його роль у житті міста та культурній сфері України.

Зі святом музейників привітали та вручили подарунки: директор Львівського музею історії релігії п. Орест Малиць – комп’ютер, від міста – секретар Червоноградської міської ради п. Олександр Грасулов – фотоапарат для реставраційної майстерні, начальник та спеціаліст відділу культури міської ради п. Андрій Процик та п. Юрій Гринів – оригінальне перевидання Петроградським воєнно-топографічним відділом карти Австро-Угорської імперії 1916 року, директор червоноградської загальноосвятньої школи №4 п. Оксана Паламар – авторські вироби із чорнодимленої кераміки. Подарунком від Червоноградської школи мистецтв стала концертна програма, за яку дякуємо п. Наталії Зіньків, п. Зінаїді Важновій та п. Валерії Білань.

Колектив червоноградського музею щиро дякує за теплі привітання та світлі побажання від церковного діяча, перекладача, члена Національної спілки письменників України о. Климентія Стасіва та Президента секції краєзнавчого туризму Червоноградського клубу туристів п. Олександра Коркішка.

Усі працівники музею отримали відзнаки від департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, директора Львівського музею історії релігії, міського голови м. Червонограда та завідувача Червоноградської філії Львівського музею історії релігії.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації