728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Червонограда і Сокальська ЦРЛ серед найкращих платників податків Львівщини

Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Червонограда і Сокальська ЦРЛ серед найкращих платників податків Львівщини

12 листопада голова Львівської ОДА Максим Козицький разом з головою Ради Територіального відділення Асоціації платників податків України у Львівській області Лілією Долінською нагородили переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків”.

Про це повідомляється на сайті Львівської ОДА.

Підприємства-переможці продемонстрували високі здобутки з дотримання податкової дисципліни, сплати місцевих та державних податків, кількості створених робочих місць та фінансової підтримки  соціальних  програм.

“Розумію, як непросто працювати в нинішніх реаліях, в час ковіду. До того ж працювати чесно і відповідально. І дбати не лише про себе, свої родини, а й про країну. Попри складну ситуацію, платники податків Львівщини сплатили за 10 місяців цього року до державного бюджету майже 11 мільярдів гривень. Це на 230 мільйонів гривень більше у порівнянні з минулим роком. Маємо більші надходження, як торік, і до місцевих бюджетів Львівщини. Наповнення державної та місцевої казни – це добробут громад та соціальний захист населення. Це кошти для боротьби з пандемією, для втілення інфраструктурних проектів, реформи медицини. Це вкладення у розвиток економіки області, регіону та України в цілому”, – зазначив очільник області Максим Козицький.

Підсумували роботу підприємств за минулий рік у трьох категоріях: великі, а також середні та малі платники податків.

Серед переможців у категорії “Великі платники податків” – публічне акціонерне товариство “Кредобанк”. Його представник розповів, за минулий рік підприємство сплатило 388 млн грн податків. Цього ж року, за підсумками трьох кварталів, ця сума вже становить 375 млн грн.

“Показники у нас дуже хороші. Ми активно кредитуємо та обслуговуємо клієнтів, як юридичних, так і фізичних осіб. Цього року, за деякими показниками, ми вже в шестірці найкращих банків України. Сьогодні вже входимо в категорію міжнародних банків”, – розповів головний  бухгалтер “Кредобанку” Василь Лотоцький.

Додав, що на сьогодні великим попитом користується іпотека. Банк пропонує такі кредити під 12% річних у гривнях. Установа активно впроваджує антикризові заходи. Вони стосуються здебільшого роботи працівників, як от  “робота з дому”, а також низки програм для клієнтів, серед яких реструктуризація виплат.

Переможцями обласного етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2019» стали:

 • ТОВ “Кен-Пак Яворів”
 • ТзОВ ТВК “Львівхолод”
 • ТзОВ “Нова Книга”
 • ПАТ “Кредобанк”
 • ТзОВ “Еко-Дім”
 • ТзОВ “РСП “Шувар””
 • ТзОВ “Абсолют Вест Сервіс”
 • ПП “Боровик”
 • ТзОВ “Свісс Кроно”
 • ДП “Західний ЕТЦ”
 • ПРАТ “Львівобленерго”
 • ТзОВ “Бейкер-Україна”
 • ТзОВ “Нордік-Буд”
 • ПАТ “Конвеєр”
 • ТзОВ “Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна”.

Враховуючи складний час пандемії коронавірусу, також відзначили платників в номінації медицини.

Дипломи за зразкову сплату податків та велику соціальну відповідальність  отримали 3 медичні заклади області, які щодня борються за життя мешканців Львівщини.

Фото ЛОДА

Це “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Червоноград“, Сокальська центральна районна лікарня та Стебницька міська лікарня.

“Хочу подякувати за таку відзнаку від нашого колективу. Ми сьогодні є у непростій, я б навіть сказав, у складній ситуації. Ми є опорним закладом у лікуванні пацієнтів хворих на коронавірус. І ціною власного здоров’я, інколи навіть життя, виконуємо свою роботу”, –  сказав головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед.

Фото ЛОДА
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації