728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

В Палаці Потоцьких обговорили перспективи розвитку палацово-паркового комплексу

В Палаці Потоцьких обговорили перспективи розвитку палацово-паркового комплексу

На території Червоноградської філії Львівського музею історії релігії (палацу Потоцьких) відбулося відкрите обговорення перспектив розвитку палацово-паркового комплексу у Кристинополі-Червонограді.

Про це повідомляється на сторінці Музей історії релігії (Палац Потоцьких) в мережі Facebook.

На зустрічі були присутні представники міської влади (секретар міської ради Олександр Грасулов, начальник відділу культури Андрій Процик і спеціаліст відділу культури Юрій Гринів), червоноградські депутати, громадські діячі та жителі міста.

Завідувачка музею Галина Гриник ознайомила учасників зустрічі з історією палацу Потоцьких часів Червонограда, станом будівлі на період її передачі музею та процесом виготовлення документації на палац і територію. Пані Галина роздала план земельної ділянки, що є у постійному користуванні музею (створення парку планується на території, що межує з вулицею Гоголя), та план благоустрою території (перед та за палацом), який розробив інститут “Укрзахідпроектреставрація” у 2005 році.

Представники міської влади розповіли про проведену ними роботу по пам’ятках архітектури національного значення у м. Червонограді та заплановані на території палацу Потоцьких заходи у 2021 році. Працівники музею вдячні усім, хто прийшов на зустріч! Ми завжди відкриті до діалогу та співпраці!

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації