728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

COVID-19: Як вберегтись від коронавірусної хвороби?

COVID-19: Як вберегтись від коронавірусної хвороби?

В ефірі ТБ і радіо, на сторінках газет і журналів, у Інтернеті є чимало думок і порад щодо того, як застерегтися від зараження короновірусною інфекцією і навіть, як її лікувати. Багато різних корисних думок, ще більше недолугих випадів у бік людей, що їх виголошують. Ми знайшли в мережі переклад порад, які виголошує один із лікарів із США.

Переклад порад виклав на своїй сторінці Тарас Жиравецький – лікар Медичного центру Біокурс.

“Доктор Фам Юнус, керівник клініки інфекційних захворювань Університету Меріленда, США, пише:

  • Ми живемо з C-19 (вірус корони) протягом декількох місяців. Давайте не будемо робити наше життя надто залежним від вірусу. Ми навчимося бути щасливими і жити з його контрольованим існуванням в нашому середовищі.
  • Миття рук і дотримання захисної дистанції 2 метри – кращий спосіб захистити себе від вірусу !!! Якщо у вас немає хворого на C-19 в домі, немає необхідності дезінфікувати поверхню будинку.
  • Кошики, пакети або банкомати не викликають передачі вірусу. Мийте руки з милом і живіть як зазвичай.
  • Їжа не заразна в короні. Інфекція викликана забрудненими краплями, що летять з рота пацієнта під час розмови або кашлю (як при грипі). Немає ніяких доказів того, що вірус C-19 передається при замовленні їжі в супермаркеті або ресторані.
  • Сидіння в сауні не вбиває віруси С-19.
  • Коли ви приходите додому, вам не потрібно відразу переодягатися і приймати душ. Чистота важлива, але не розвивайте параною.
  • Вірусу С-19 немає в повітрі. Це внутрішня інфекція, яка вимагає тісного контакту між людьми !! Повітря чисте, і ви можете гуляти в парках, зберігаючи захисну дистанцію.
  • Достатньо використовувати звичайне мило проти С-19, антибактеріальне мило не потрібно. Вірус не бактерія!
  • Вірус не бактерія. Через це немає можливості принести С-19 додому у взутті і заразитися. Інфекції поширюються краплями, а не через взуття.
  • Не потрібно надягати рукавички. Вірус може накопичуватися в рукавичках і легко передаватися при дотику всередину. Найкраще мити руки.

На закінчення: Звертайте увагу на своє здоров’я і не забувайте про новини або програмах, які завдають шкоди нашій імунній системі, посилюючи паніку і стрес.

Таким чином, ви можете продовжувати жити спокійно і комфортно разом з присутністю вірусу далеко від вашого оточення. І найголовніше, залишайтеся оптимістичними. Це закінчиться колись, рано чи пізно. Всім здоров’я!!!

Дуже правильно і корисно для тих хто дійсно за останні 10 місяців переживає про те що він може заразитись вірусом.

Просто уникайте масових зібрань і дотримуйтесь перших двох пунктів описаних лікарем.”, – йдеться у повідомленні.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації