728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

COVID-19: Люди почали хворіти на коронавірус повторно

COVID-19: Люди почали хворіти на коронавірус повторно

На Львівщині почали фіксувати
повторні зараження на коронавірус.

Про це під час брифінгу, 6 жовтня, розповів директор обласного департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис, повідомляє “Суспільне: Львів”.

У лікарнях збільшується кількість важких хворих. Разом із тим кількість випадків повторного зараження невисока. За словами Ореста Чемериса, вони поодинокі, тому поки цифр не називають.

Станом на ранок, 6 жовтня, у лікарнях Львівщини 1281 пацієнт. З них 150 пацієнтів у Львівській обласній інфекційній лікарні. Директор медзакладу Сергій Федоренко у коментарі Суспільному розповів, що серед госпіталізованих немає людей, у яких клінічні ознаки захворювання на коронавірус є повторними.

Водночас він зауважив, що упродовж 90 днів після одужання людина ще може бути носієм коронавірусу.

“Впродовж 90 днів після одужання в організмі є ще краплини, якими можна передавати коронавірус. Щоби діагностувати повторне захворювання, має минути щонайменше 90 днів. Окрім цього у такому випадку має бути розгорнута клініка захворювання — гарячка, нежить, слабкість”, — сказав Сергій Федоренко.

Людям упродовж 90 днів після одужання, за словами лікаря, варто носити маску, оминати значних скупчень людей, не переохолоджуватися, дотримуватися дистанції, а при ознаках захворювання — здати загальний аналіз крові, звернутися до лікаря.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації