728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Шахта “Надія”: Гірники припинили протест. Їм пообіцяли віддати борги…

Шахта “Надія”: Гірники припинили протест. Їм пообіцяли віддати борги…

Всі гірники шахти «Надія», що у Соснівці, які тиждень провели під землею у копальні, вимагаючи зарплату, вийшли на поверхню. Людям пообіцяли перекрити всі борги, які тягнуться ще від березня.

Про це повідомляє видання Львівська мануфактура новин.

“Всі шахтарі шахти “Надія”, що декілька днів знаходились під землею, піднялися нагору. Невдовзі їм виплатять заробітну плату, яка була вкрадена попереднім керівництвом шахти”, – написав радник міністра енергетики Олександр Трохимець.

До слова, гірники шахти “Надія”, перебували в копальні з 28 серпня. Таку акцію протесту організували через величезні зарплатні борги. Окремі мали заборгованість ще за березень. Загальний борг понад 50 мільйонів гривень.

30 серпня трьом працівникам копальні стало зле, їх підняли на поверхню. Решта продовжували страйк. До останнього – під землею перебувало 16 шахтарів.

У четвер ПАТ “Центренерго” перерахував для шахтарів 5 мільйонів гривень.

Вчора гірники та їхні дружини організували колону протесту та вирушили нею до Львова. Планували в обласному центрі продовжувати акцію протесту.

Те, що люди припинили страйкувати у Міністерстві енергетики України назвали “спільною роботою уряду, прем’єра, Міністерства енергетики та нардепа Юрія Камельчука”.

“Оптимальний спосіб погашення заборгованості перед гірниками знайдено – через поправки до закону про держбюджет, завдяки чому буде можливо виділити кошти на заробітну платню.  Незважаючи на те, що заборгованість виникла через порушення попереднього керівництва, держава не залишила гірників у скруті. Кошти будуть виплачені, а люди, що довели підприємство до кризи, відповідатимуть за законом. Матеріали аудиту, що свідчать про порушення, Міненерго вже передало у правоохоронні органи для подальшого розслідування”, – зазначили на своєму сайті у Міненерго.

До слова, на шахті “Надія” працює 570 людей. Підприємство вже цього року планують готувати до ліквідації, на копальні закінчуються запаси вугілля.

Фото сайту ЛМН.
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації