728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Шахта “Надія”: 7 днів – під землею. Частина гірників вирушила на Львів!

Шахта “Надія”: 7 днів – під землею. Частина гірників вирушила на Львів!

Сьому добу триває підземний протест на шахті «Надія». Ще двох гірників, у яких погіршився стан здоров’я, підняли га поверхню. Станом на 8.00 під землею залишаються 16 людей.

Про це повідомив голова НПГУ Михайло Волинець на своїй сторінці в мережі Facebook.

“Дружини переживають за здоров’я та життя гірників – вмовляють протестувальників не оголошувати голодування. Проте вони говорять, що не припинять акцію протесту, доки з ними повністю не розрахуються по зарплатних боргах.

Борг перед працівниками підприємства залишається на рівні 46 млн грн. Шахтарські родини з березня не отримують зарплат.”

Нагадаємо, Міненерго повідомило, що звернулось до прем’єр-міністра із проханням сприяти виділенню коштів на 51 млн грн із резервного фонду для виплат заробітної платні працівникам шахти “Надія”.

Сьогодні Михайло Волинець спілкувався з прем’єр-міністром щодо критичної ситуації на шахті “Надія” та щодо необхідності погашення заборгованості по заробітній платі перед працівниками.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Мені достеменно відомо, що ще вчора прем’єр-міністр був готовий сьогодні скликати позачергове засідання уряду, щоб врегулювати це питання.

Не можу зрозуміти, що сталося впродовж ночі: чи хтось не підготував переконливих аргументів, чи документів для проведення позачергового засідання Кабміну, для вирішення проблеми – але складається враження, що коло замикається на профільному міністерстві.

А зараз виконавчою владою пропонується запустити це питання по довгому колу”, – повідомив голова НПГУ, народний депутат України Михало Волинець.

“Через внесення поправок до закону про зміни до бюджету 2020. Це затягування часу, бо:

  • не факт, що монобільшість позитивно проголосує за питання, враховуючи байдужість більшості з них до долі людей
  • наступний тиждень не сесійний
  • закон потребує підписання головою ВР
  • закон потребує підписання президентом.

Все це час. Тижні. Виснажені фізично та психологічно люди такого затягування можуть просто не пережити. Їх здоров’я та життя ставляться під загрозу,” – зазначив Михайло Волинець.

Сьогодні працівники та родини гірників шахти “Надія” вирушили пішою ходою до Львова. Вони пройшлись містом, відтак розташувались із пікетом під стінами Львівської ОДА, вимагаючи погашення заборгованості по заробітній платі.

#Новини Протест шахтарів

Гірники шахти "Надія" протестують вже 7 днів. Вони вимагають, щоб їм виплатили зарплати. Сьогодні шахтарі влаштували пішу ходу з Куликова до ЛОДА, аби поговорити з очільником Максимом Козицьким. Детальніше про пікет читайте за посиланням: https://bit.ly/2Z64oCO

Опубліковано Суспільне Львів Пʼятниця, 4 вересня 2020 р.
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації