728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

ООС: Три порушення – ворог гатив з гранатомета і стрілецької зброї

ООС: Три порушення – ворог гатив з гранатомета і стрілецької зброї

Минулої доби, 1 вересня, у районі проведення операції Об’єднаних сил, зафіксовано 3 факти порушення режиму припинення вогню.

Про це йдеться в Ранковому зведенні на сторінці Операції об’єднаних сил в Facebook.

“Зокрема, у районі Водяного, зафіксовано вогневу активність збройних формувань Російської Федерації зі стрілецької зброї та АГС-17. Також ворожі провокації мали місце на ділянках фронту в районі населених пунктів Майорськ, де зафіксовано постріл з ручного протитанкового гранатомету та Мар’їнки, де відмічено кілька неприцільних черг зі стрілецької зброї.

В усіх випадках дії ворога були провокативними та не несли загрози життю нашим воїнам. Українські захисники зброю у відповідь не застосовували.

Від початку поточної доби, 02 вересня, на усіх ділянках фронту спостерігалася тиша. У смугах відповідальності наших бригад не зафіксовано жодної збройної провокації чи обстрілу. Однак українські воїни пильності не втрачають та готові до миттєвого реагування на будь-які дії противника.

Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає,” – йдеться в повідомленні командування ООС.

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 02 вересня 2020 року

#ООС #операція_ОС #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation #daily_statement🕖 Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 02 вересня 2020 року🇺🇦 Слава Україні!Ситуація у районі проведення операції Об’єднаних сил повністю контрольована нашими воїнами. Підрозділи Збройних Сил України та інших складових сил оборони, дотримуючись повного і всеосяжного режиму припинення вогню, продовжують сумлінно виконувати свої завдання за призначенням.Минулої доби, 01 вересня, у районі проведення операції Об’єднаних сил, зафіксовано 3 факти порушення режиму припинення вогню. Зокрема, у районі Водяного, зафіксовано вогневу активність збройних формувань Російської Федерації зі стрілецької зброї та АГС-17. Також ворожі провокації мали місце на ділянках фронту в районі населених пунктів Майорськ, де зафіксовано постріл з ручного протитанкового гранатомету та Мар’їнки, де відмічено кілька неприцільних черг зі стрілецької зброї. В усіх випадках дії ворога були провокативними та не несли загрози життю нашим воїнам. Українські захисники зброю у відповідь не застосовували.Від початку поточної доби, 02 вересня, на усіх ділянках фронту спостерігалася тиша. У смугах відповідальності наших бригад не зафіксовано жодної збройної провокації чи обстрілу. Однак українські воїни пильності не втрачають та готові до миттєвого реагування на будь-які дії противника.Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає.Ситуація у районі проведення операції залишається цілком контрольованою українськими захисниками.🇺🇦 Слава Україні!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Вівторок, 1 вересня 2020 р.
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації