728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

В Червонограді відбувся шаховий турнір

В Червонограді відбувся шаховий турнір

В рамках проекту з розвитку різних видів спорту в м.Червоноград “SPORT CITY”, Національний корпус Червоноград разом з спільнотою шахістів м.Червоноград та м.Соснівка, провели дитячо-юнацький любительський турнір з шахів, який відбувся у приміщенні ресторану “Квадрат Суші Піцца”.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Накорпусу в мережі Facebook.

У турнірі взяли участь 22 спортсмени. Учасники були поділені на вікові категорії, отже були визначені переможці в кожній із них:

Загальна:

  1. Денис Сорока
  2. Олександр Пилипів
  3. Павло Петрашкевич

До 12 років:

  1. Олексій Рубаха
  2. Данило Дацюк
  3. Олег Рубаха

До 9 років:

  1. Святослав Кіпень
  2. Максим Павлик
  3. Ростислав Тюрін

Дівчата:

  1. Анастасія Петрашкевич

Окремі подяки за підтримку турніру ресторану “Кvadrat Sushi Pizza” та Червоноградській міській раді.

Перший цьогорічний шаховий турнір.

25 серпня відбувся, перший в цьому карантинному році, шаховий турнір. В рамках проекту з розвитку різних видів спорту в м.Червоноград "SPORT CITY", @nc_krystynopil разом з спільнотою шахістів м.Червоноград та м.Соснівка провели дитячо-юнацький любительський турнір з шахів, який відбувся у приміщенні ресторану @kvadratsushi.chv_sokal .У турнірі прийняли участь 22 спортсмени. Учасники приймали участь у 3 вікових категоріях:■Загальна1.Сорока Денис2.Пилипів Олександр3.Петрашкевич Павло■До 12 років1.Рубаха Олексій2.Дацюк Данило3.Рубаха Олег■До 9 років1.Кіпень Святослав2.Павлик Максим3.Тюрін Ростислав ■Дівчата1.Петрашкевич АнастасіяТакож хтілось би окремо подякувати за підтримку данного турніру ресторану "kvadrat sushi pizza", та Червоноградській міській раді.#НК #СилаЩоЗмінюєКраїну #НаціональнийКорпус

Опубліковано Національний Корпус Червоноград / Кристинопіль Вівторок, 25 серпня 2020 р.
Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації