728 x 90
728 x 90
Bestlink baner

Прес-анонс: Про що пишуть “Новини Прибужжя” в номері від 13 серпня

Прес-анонс: Про що пишуть “Новини Прибужжя” в номері від 13 серпня

13 серпня 2020 року вийшов у світ черговий номер червоноградської міської газети “Новини Прибужжя”

В цьому номері читайте про таке:

Найвищу нагороду ВТО “Звитяга” медаль “Кров за Україну” отримав ветеран АТО червоноградець Анатолій Марочканич (позивний “Клим”). Медалі “За гідність і патріотизм” трьом червоноградським волонтерам привезли побратими “Клима” з буремного Сходу України.

Шість соціально-культурних проєктів від громадських організацій міста претендують на фінансування з міського бюджету. Які ініціативи подали на конкурс цього року?

Нарешті після тривалого карантину у місті відкрили дитячі садочки. Поки що шість. Які і коли відкриють двері решта дошкільних закладів?

“Калина” відходить від потрясінь. Про непрості часи та плани на майбутнє Марія Кречківська говорила з новим директором ВАТ “Калина” Валентиною Левкун та працівниками найпотужнішого у легкій промисловості України підприємства.

Рятівна для нашого регіону технологія виробництва рідкого палива  з вугілля існує давно. Хто “За”, хто “Проти” і для кого вона створює конкуренцію?

Молоді та гіпер-активні! “Голос” представив команду змін у Червонограді.

“Батьківщина” йде на місцеві вибори! Ставка на професіоналів, підтримку і довіру людей.

До сотої річниці від дня народження Папи Йоана Павла ІІ у Червонограді відкриють виставку.

Туристичний погляд на Червоноград та його скарби. Велике інтерв’ю з начальником відділу культури Червоноградської міської ради Андрієм Проциком записав Андрій Дікальчук.

Понад двісті юних спортсменів взяли участь у “Літньому кубку “Лідера””. Гостра боротьба, переможні очки, заслужені нагороди.

Після кількарічної паузи відновлена червоноградська футбольна команда “Шахтар” вийде на спортивну арену у Другій лізі Львівської області. Матч із ФК “Січ” відбудеться на стадіоні ФК “Шахтар” 15 серпня о 17.00.

Центр обслуговування клієнтів компанії “Львівенергозбут” запрацював у Червонограді – графік роботи, адреса, контактні телефони.

Олександр
ADMINISTRATOR
PROFILE

Коментарі

Ваша адреса не публiкується. Обов'язковi поля помiченi *

Останні публікації